FreshMail e-mail marketing free online marketing software

 SOListowy tRAVEL PLANNER

 

 

 

 

Doskonale wiemy ile frajdy sprawia planowanie podróży. Wiemy też z jak skomplikowaną logistyką się to wiąże i o jak wielu rzeczach trzeba pamiętać. Nic nie daje nam więcej radości, niż odliczanie kolejnych dni do wyjazdu, a świadomość, że niebawem udamy się w podróż motywuje do działania każdego dnia! Stworzyliśmy Solistowy Travel Planner, żeby i Wam duch podróży mógł towarzyszyć każdego dnia, bez względu na to, czy pijecie trzecią kawę w poniedziałek w pracy, czy wsiadacie właśnie do samolotu!

 

 

 

CO ZNAJDZIECIE W ŚRODKU?

- specjalne karty do planowania miesiąca, tygodnia i poszczególnych dni,

- miejsce na ważne notatki i szalone pomysły,

- formularze do zapisywania pomysłów na nowe tripy i aktywne weekendy,

- metryczkę do odliczania dni do kolejnej wyprawy,

- a także garstkę inspiracji!

 

 

NASZ PLANNER TO PONADTO: 

- okładka z wysokiej jakości materiału sprowadzanego specjalnie z Włoch!

- gumka, która nie pozwoli uciec żadnych kartom.. ani pomysłom:)

- tłoczone hasło "Dreams into Memories",

- elegancki napis "Travel Planner" na boku plannera,

- gruby, pergaminowy papier.

 

 

Travel Planner to rezultat naszej długiej pracy, litrów wypitej kawy i zarwanych nocy. Stworzyliśmy go z pasji do podróżowani i z myślą o Was. Od A do Z zaprojektowany przez #solisciteam już niebawem może być dumnym towarzyszem Waszych przygód. Ponad 200 stron inspiracji, specjalne karty do planowania codziennych wyzwań i wypraw marzeń! Planner nie jest zwykłym kalendarzem. Nie narzucamy Wam dat. Możecie z niego korzystać codziennie, albo tylko wtedy kiedy wydarzy się coś ważnego. A wszystko to w fajnej oprawie graficznej i ściąganej specjalnie z Włoch, ciemnozielonej okładce:)

 

Planner idealnie sprawdzi się także jako świąteczny, czy noworoczny prezent! 

 

 

 CENA: 85 PLN

Jedno kliknięcie i

TRAVEL PLANNER

będzie Twój!

Zapisz się na solistowy Newsletter

  1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
  2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
  3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
  4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software