Dołącz do nas! zostań liderem

 

 

Solistowa rodzina cały czas się powiększa! Z miesiąca na miesiąc podróżujemy więcej, dalej i ciekawiej, realizując nasze podróżnicze pasje. Największą siłą Solistów są zdrowo zakręceni ludzie z milionem pomysłów na nowe wyprawy i społeczność aktywnych podróżników, którą współtworzymy. Mimo że jest nas coraz więcej, to wciąż spory kawałek świata czeka, aby go odkryć!

 

Poszukujemy osób, które dołączą do zwariowanego teamu Solistów i w miarę możliwości będą wspierały nas swoją wiedzą i doświadczeniem, inspirowały do działania i wspólnie rozkminiały niezwykłe wyprawy poza utartym szlakiem dla naszej rodzinki. Szukamy pasjonatów, którzy kochają świat i podróże oraz chcą od życia więcej!

 

Jeżeli bije od Ciebie pozytywna energia, która zaraża każdego, jesteś typem organizatora, lubisz przewodzić, dobrze czujesz się w grupie, masz niespożyte pokłady siły i nerwy ze stali - dołącz do naszej paczki i podróżuj jako lider!

 

Po wypełnieniu przez Ciebie ankiety przyjrzymy jej się dokładnie solistowym okiem :). Jeśli dojdziemy do wniosku, że podobnie jak my postrzegasz podróże, bliska jest Ci nasza filozofia życia, a Soliści są projektem, który idealnie do Ciebie pasuje - zaprosimy Cię na Szkolenie Liderów. Podczas weekendowego wypadu otrzymasz unikatową wiedzę, jak organizować zbalansowane wyprawy, jak stać się liderem, który porwie tłumy i w jaki sposób poprowadzić wyjazd życia dla naszych Solistów. Otrzymasz również możliwość organizacji wyprawy w ramach Klubu Podróżników. A gdzie? To zależy już tylko od Twojej wyobraźni...

 

Liczymy na Ciebie!

 

 

 

CO: SZKOLENIE LIDERÓW

 

KIEDY: 1-3 KWIETNIA

 

GDZIE: KLIMATYCZNY DOM W CZECHACH 

 

Zabieramy ekipę 20 osób na wspólny weekend, gdzie w luźnej atmosferze będziemy wspólnie przygotowywali się do prowadzenia wypraw. W programie przygotowanie merytoryczne i praktyczne. Oprócz tego dużo zabawy i wieczorne integracje. Po tym weekendzie będziesz gotowy samodzielnie poprowadzić wyprawę na koniec świata! 🙂

 

 

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

 

 

 

  • Zgrana ekipa podróżników, wyciskająca 110% z każdego wyjazdu!
  • Miejsce, gdzie spotkasz ludzi podobnych do siebie i nawiążesz przyjaźnie
  • Możliwość tworzenia autorskich programów - bardziej rozbudowanych i dokładniejszych niż w biurach podróży 
  • Niebanalne kierunki np. Iran, Kuba, Nepal, Kolumbia
  • Okazja do wykorzystania własnych podróżniczych doświadczeń i zdobytej wiedzy
  • Na naszych wyjazdach lepiej poznasz samego siebie i sprawdzisz swoje możliwości
  • Bez ściemy i plastikowej turystyki
  • Szczerze, normalnie, po ludzku

 

....a co najpiękniejsze, na naszych wyjazdach zawsze spotkasz masę pozytywnych, otwartych ludzi, którzy przywitają Cię z uśmiechem. Każdy trip nastawiony jest na integrację i budowanie relacji między Solistami - aktywny plan, nieduże grupy i masa przygód. Jeżeli chcesz razem z nami budować solistową społeczność - zapraszamy!