FreshMail e-mail marketing free online marketing software

 zostań liderem!

 

 

 

Halo ekipa, odpalamy zimową edycję szkolenia liderów! Info dla wszystkich zajawkowiczów, którzy chcieliby żyć z podróżowania lub zwyczajnie bez nie potrafią:) Stworzyliśmy program, który ma Was przygotować do poprowadzenia samodzielnej wyprawy oraz otworzyć drzwi do współtworzenia #solisciteam. W planie: szkolenia online, stacjonarne warsztaty, ciekawe kejsy do rozwiązania, spora dawka podróżniczej wiedzy, spotkania z doświadczonymi liderami i naszymi zewnętrznymi partnerami.

 

 

Z miesiąca na miesiąc podróżujemy więcej, dalej i ciekawiej, realizując nasze podróżnicze pasje. Największą siłą Solistów są zdrowo zakręceni ludzie z milionem pomysłów na nowe wyprawy i społeczność aktywnych podróżników, którą współtworzymy. Mimo, że jest nas coraz więcej, to wciąż spory kawałek świata czeka aby go odkryć!

 

Poszukujemy osób, które dołączą do zwariowanego teamu Solistów i w miarę możliwości będą wspierały nas swoją wiedzą i doświadczeniem, inspirowały do działania i wspólnie rozkminiały niezwykłe wyprawy poza utartym szlakiem dla naszej rodzinki :). Szukamy pasjonatów, którzy kochają świat i podróże oraz chcą od życia więcej!

 

 

 

 

Szkolenie składa się z kilku etapów. Spotkamy się na dwóch webinarach (9 oraz 16 listopada), gdzie porozmawiamy o tym co każdy lider wiedzieć powinien: jak planować wyprawy, jak radzić sobie w nieprzewidzianych sytuacjach i jak dogadać się w grupie. Dostaniecie też zadania do wykonania! Osoby, które spiszą się na medal i będą chciały rozwijać się dalej, zostaną zaproszone na wypasiony liderski weekend. Plan jest taki: uciekamy z miasta, szkolimy się i nabieramy energii do działania.

 

 

 

 

Jest to pierwszy w Polsce, autorski program liderski skomponowany przez pomysłodawcę Solistów i trenera - Łukasza Nowaka. Połączenie szkoleń online oraz warsztatów stacjonarnych, poruszające wszystkie zagadnienia potrzebne do poprowadzenia idealnej wyprawy. Uzupełnione o skrypt szkoleniowy z najważniejszymi dokumentami. Program opracowany na podstawie ponad 100 wypraw w kilkadziesiąt destynacji na całym świecie.

 

 

 

 

jak dostać się na szkolenie:

 

 

Aby wziąć udział w szkoleniu liderów nagraj krótki filmik prezentujący Twoją osobę i odpowiedz na kilka pytań:

 

 • jak się nazywasz?
 • skąd się o nas dowiedziałaś/eś?
 • czym się teraz zajmujesz (gdzie mieszkasz, co robisz)?
 • gdzie do tej pory podróżowałaś/eś?
 • i jaka podróż Ci się marzy! Opisz nam ją tak, żebyśmy nie mogli się doczekać:)
 • jaki jest Twój styl podróżowania (i dlaczego)?
 • w jakich językach się dogadasz?
 • co jesteś w stanie wnieść do #solisciteam?
 • dlaczego uważasz, że nadajesz się na lidera?
 • jak z Twoją dyspozycyjnością? czy mógłbyś związać się z nami na stałe, a może możemy liczyć tylko na związek na odległość?:)

 

Gotowy film ślij na kasia@solisci.pl w tytule wpisując: szkolenie liderów – imię i nazwisko. Na zgłoszenia czekamy do 4.11!

 

 

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ:

 

 

 

 • możliwość współtworzenia #solisciteam i podróżowania po całym świecie ZA DARMO! A nawet zamienienia podróżowania w sposób na życie:) Podróżujemy w najdalsze zakątki świata: Kolumbia, Namibia, Wietnam, Islandia, Japonia, Nowa Zelandia.. moglibyśmy wymieniać godzinami!
 • unikalną wiedzę: samodzielna wyprawa od A do Z, układanie ciekawych tras, wystąpienia publiczne, jak radzić sobie w sytuacjach trudnych, jak zarządzać grupą itp.,
 • wymianę doświadczeń z liderami oraz ekspertami z zakresu rozwoju osobistego oraz komunikacji,
 • poznanie ekipy pasjonatów:)

 

 

 

Udział w szkoleniu online jest bezpłatny!

 

 

 

Na dalsze warsztaty strategiczne zaprosimy 15 wybranych osób. Uczestnicy zobligowani są do pokrycia kosztów związanych z organizacją wyjazdu. 

 

 

Cena za warsztaty weekendowe - 450 zł zawiera:

 

 • 2 noclegi w wypasionych domkach lub apartamentach, blisko natury i z dala od zgiełku miasta
 • praktycznie pełne wyżywienie: składniki do przygotowania śniadań (my dostarczamy produkty, Wy gotujecie we własnym zakresie – w każdym domku znajduje się wyposażona kuchnia), ognisko, kolacja wigilijna
 • udział w 3-dniowym szkoleniu liderskim nastawionym na praktyczne warsztaty
 • relaks w saunie i jacuzzi
 • jeśli pogoda dopisze – kulig!
 • klubowe gadżety
 • dla chętnych dojazd z i do Wrocławia:)

 

 

Jeżeli bije od Ciebie pozytywna energia, którą zarażasz każdego, jesteś typem organizatora, lubisz przewodzić, dobrze czujesz się w grupie, masz niespożyte pokłady siły i nerwy ze stali - dołącz do naszej paczki i podróżuj jako lider!:)

 

 

 

 

Zapisz się na solistowy Newsletter

 1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
 2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
 3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
 4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software