FreshMail e-mail marketing free online marketing software

 SOLISTOWE KAJAKI!

 

 

Spotkajmy się!

 

Nasza rodzinka wciąż się powiększa, pora więc na integrację! Długi sierpniowy weekend zbliża się wielkimi krokami. Czyż mogłaby być lepsza okazja do kolejnego solistowego spotkania?:) Zapraszamy Was na 3dniowy spływ Krutynią. Do pokonania 51km trasy: Spychowo - Krutyń - Nowy Most - Iznota. Ten mazurski szlak uważany jest za najpiękniejszy nie tylko w Polsce, a też w Europie! Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, obcowanie z nienaruszoną przyrodą, przepiękne widoki, przygody, no i solistowa ekipa.. chyba nie trzeba Was namawiać:)

 

 

 

Trasa:

 

Dzień 1: Spychowo - Krutyń (22 km, ok. 6h) Przepłyniemy przez Krainę Wielkich Jezior Mazurskich (w tym Jezioro Spychowskie, Jzioro Zadrużno oraz Jezioro Krutyńskie). Po ominięciu Stanicy Wodnej w Zgonie, znajdziemy się w samym sercu Puszczy Piskiej. Odcinek ten zachwyca różnorodnością przyrody: powalone drzewa, bogata szata roślinna, ogromna ilość ptactwa wodnego oraz przejrzysta woda. W przerwach możliwość kąpieli i pyszna smażona rybka! Na wieczór zaplanowane ognisko. 

Dzień 2: Krutyń - Nowy Most (19 km, ok. 5h) Cześć spływu prowadząca przez malowniczą rzekę. Okoliczna przyroda z pewnością sprzyja wyciszeniu i relaksowi! Rzeka Krutynia niesie nas na przemian przez dziki krajobraz i nieliczne zabudowania, okryte drzewami brzegi i rozległe łąki.

Dzień 3: Nowy Most - Iznota (10 km, ok. 3h) Przyjemne zakończenie spływu - 3godzinny relaks na spokojnym odcinku rzeki. 

 

 

 

A do tego - wieczorna integracja! Rozmowy do białego rana przy płonącym ognisku, opowieści z naszych wypraw, może trochę alkoholu:) Idealny moment, żeby się spotkać, zintegrować i porozmawiać o przyszłorocznych planach i wymarzonych podróżach. A także, zrelaksować się i na chwilę odciąć od codziennego pośpiechu. Już się nie możemy doczekać!

 

 

 

 

 

CO: SOLISTOWY SPŁYW KAJAKOWY RZEKĄ KRUTYNIĄ

 

KIEDY: 13-15.08 

 

GDZIE ŚPIMY: POLA NAMIOTOWE 

 

CENA: 240 zł

 

 

 

 

Cena zawiera:

Program wyjazdu

Wynajem kajaków (Prion Cruiser II - z wygodnymi siedzeniami)

Wiosła, kamizelki

Transport kajaków

Nocleg na polach namiotowych (PTTK Krutyń, PTTK Nowy Most) wraz z opłatą klimatyczną

Namioty (2 osobowe - liczba miejsc ograniczona do 22 osób! Osoby ponad stan muszą zorganizować własny namiot)

Kuchenki do gotowania, gaz, garnki 

Parking w Krutyni 

Dwa ogniska z kiełbaskami

 

Cena nie zawiera:

Dojazdu na miejsce spływu (Spychowo) oraz powrotu do domu

Wyżywienia 

Korzystania z prysznica na polu namiotowym (ok. 10 - 15 zł)

Korzystania z energii elektrycznej na polu namiotowym ( ok. 10 zł)

 

 

 

 

BRAK MIEJSC 🙁

 

 

 

 

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ:

 

 

 

 • Zgrana ekipa podróżników, wyciskająca 110% z każdego wyjazdu!
 • Miejsce, gdzie spotkasz ludzi podobnych do siebie i nawiążesz przyjaźnie
 • Możliwość tworzenia autorskich programów - bardziej rozbudowanych i dokładniejszych niż w biurach podróży 
 • Niebanalne kierunki np. Iran, Kuba, Nepal, Kolumbia
 • Okazja do wykorzystania własnych podróżniczych doświadczeń i zdobytej wiedzy
 • Na naszych wyjazdach lepiej poznasz samego siebie i sprawdzisz swoje możliwości
 • Bez ściemy i plastikowej turystyki
 • Szczerze, normalnie, po ludzku

 

....a co najpiękniejsze, na naszych wyjazdach zawsze spotkasz masę pozytywnych, otwartych ludzi, którzy przywitają Cię z uśmiechem. Każdy trip nastawiony jest na integrację i budowanie relacji między Solistami - aktywny plan, nieduże grupy i masa przygód. Jeżeli chcesz razem z nami budować solistową społeczność - zapraszamy!

 

 

Zapisz się na solistowy Newsletter

 1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
 2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
 3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
 4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software