soliści

 

 

 

Soliści to Klub Podróżników. Jesteśmy paczką przyjaciół. Kochamy podróże i zdecydowanie nie potrafimy usiedzieć w miejscu. Soliści są inicjatywą, dzięki której poznajemy masę pozytywnie nastawionych do życia ludzi, którzy tak jak i my poszukują w podróżach autentyzmu. Nie chodzimy utartymi ścieżkami, obcujemy z lokalnymi społecznościami, chłoniemy ich kulturę. W Solistach doświadczamy świata, a nie tylko go oglądamy. A co najważniejsze, każda nowa podróż to nowi Soliści!

 

Big Idea

SOLISTÓW

 

 NASZ TEAM

 

W chwili obecnej nasz team składa się z pięciu osób, które nieustannie pracują nad nowymi wyjazdami. Jesteśmy po to, aby zabierać Was w najciekawsze miejsca na świecie i dzielić się naszą pasją do podróżowania. Na co dzień pracujemy w przeróżnych  branżach: finansach, fotografice, marketingu czy gastronomii, ale tym co nas łączy jest nieustanna chęć odkrywania nowych miejsc. Tworzenie społeczności podróżników i wymiana doświadczeń między członkami Klubu, jest czymś co inspiruje nas do działania, dlatego też liderem podczas wyjazdu może zostać każdy! Często poznajemy się na wyjazdach i w naszych głowach rodzą się pomysły na nowe wyprawy. Jeśli masz więc pomysł na zorganizowanie nietypowego wypadu, odezwij się do nas!

 

 

 

 

ŁUKASZ NOWAK

Pomysłodawca i założyciel Klubu Podróżników Soliści propagującego podróże i wyjazdy na każdą kieszeń. Absolwent Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, zawodowo – Dyrektor działu Analiz Giełdowych. Każdą wolną chwilę spędza na podróżach lub ich planowaniu. Miłośnik gór, wspinaczki w każdej formie, ekstremalnej jazdy na nartach i skoków spadochronowych. Amator fotografii. Uzależniony od adrenaliny. W ciągłym ruchu.

 

 

KATARZYNA WIKTORIA GĄSIOR

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Finanse i Rachunkowość, zakochana we wszystkim co włoskie, od kuchni, przez język po… Sardynię, gdzie spędziła najbardziej inspirujący rok swojego życia. Mimo, iż jej wykształcenie na to nie wskazuje, od lat jej największą pasją jest cukiernictwo. Choć jest przeciwniczką nadmiernej ilości kalorii, to te przyjemności podnoszące poziom endorfin, uważa za niezbędne. Ma za sobą wiele wspaniałych podróży, ale te najlepsze ma nadzieję jeszcze przed sobą.

 

 

 

MAREK WÓJCIAK

Rocznik 86’. Od najmłodszych lat ciekawy świata, ale dopiero na studiach pokonany przez pasję do podróży. Biegle posługuje się 4 językami, a komunikatywnie jeszcze kilkoma więcej. Z zawodu i pasji fotograf, odkrywca nowych miejsc usilnie starający się zgubić w każdym nowym mieście. Prywatnie w związku z Italią. Miłośnik wschodów i zachodów słońca, szlajania się i zabawy włosami. Podczas klubowych wyjazdów poprowadzi Was w najpiękniejsze miejsca i zadba o jak najwyższą jakość zdjęć.
www.marekwojciak.com

 

 

KASIA MAKOWSKA

Z zawodu mistrz marketingu i reklamy. Twierdzi, że minęła się z powołaniem i gdyby urodziła się mężczyzną, zostałaby James'em Bondem. Wiecznie zabiegana - znalezienie luki w jej grafiku graniczy z cudem. Jeśli jednak ma wolną chwilę, to najpewniej przyłapiesz ją na klikaniu w słodkie psiaki w Internecie. Od lat zakochana w nartach, początkująca snowboardzistka. Jedyny gatunek muzyczny jaki rozpoznaje to smooth jazz. Zawsze pogodna. Typ osoby, której nie da się nie lubić. 

 

 

 

KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY?

 

- tworzymy społeczność podróżników – jesteśmy zgraną ekipą pasjonatów, która z każdej wyprawy wyciska 110%; Soliści to nie tylko wyjazdy, to przede wszystkim przyjaźnie – wśród nas znajdziesz ludzi podobnych do siebie i rozwiniesz swoje pasje,

 

- nasza myśl przewodnia to ‘podróże dla każdego’ - organizujemy budżetowe wyprawy nawet 50% taniej niż biura podróży,

 

- tworzymy autorskie programy – spędzamy długie godziny wyszukując tanie loty i budując plany wyjazdów; odkrywamy przed Wami świat, pokazujemy to co naszym zdaniem najciekawsze, wymieniamy się doświadczeniami,

 

- poszukujemy autentyzmu - głęboko wierzymy w to, że nie da się poznać świata, bez obcowania z lokalną kulturą – często schodzimy z utartych ścieżek, omijamy popularne kurorty turystyczne, w zmian za to docieramy w nieznane, niebanalne miejsca i poznajemy lokalne społeczności,

 

- jesteśmy zapalonymi podróżnikami – bywamy na najważniejszych festiwalach podróżniczych, opowiadamy o naszych podróżach, organizujemy krótkie wypady integracyjne, dzielimy się swoimi doświadczeniami prowadząc bloga, wydajemy Let’s Travel Magazine – jedyny magazyn społeczności podróżników w Polsce.

 

Poznaj nas bliżej! 

 

  

 

polubili nas

Do tej pory z Solistami wyjechało blisko 1000 osób. Zobacz co mówią o nas niektórzy z nich!

EKIPA SOLIDNIE ZORGANIZOWANA, Z POMYSŁEM, Z JAJAMI, GOTOWA NA SPONTANY.

Daniel

WJAZD Z SOLISTAMI DO GRUZJI I ARMENII BYŁ PO PROSTU THE BEST!

Sławek

SUPER ZORGANIZOWANE, TANIE WYJAZDY. GORĄCO POLECAM

Paweł