zimowe igrzyska - soliści Winter cup

 

 

Kochani Soliści! Mamy dla Was niespodziankę - zimowe spotkanie Solistów. Jedna z najnowocześniejszych stacji narciarskich na Dolnym Śląsku, ekskluzywne apartamenty, 3 dni białego szaleństwa, zawody sportowe i wieczorne slajdowiska podróżnicze - czyż nie brzmi jak plan idealny? Rezerwujcie terminy na drugi weekend marca.

 

 

Mamy przyjemność zaprosić Was na zawody Soliści Winter CUP jako impreza towarzysząca Zimowych Igrzysk organizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Dla każdego coś miłego - klasyfikacja OPEN dla kobiet i mężczyzn w 2 konkurencjach: slalom gigant narty oraz snowboard. W planie oprócz zabaw na śniegu, wieczorne opowieści podróżnicze i slajdowiska. Nocleg w luksusowych apartamentach Czarna Góra, 200 m od wyciągów oraz pełne wyżywienie.

 

Uczestniczy będą mogli skorzystać także z zajęć szkoleniowych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów oraz przetestować najnowszy sprzęt (narty zjazdowe). W części popołudniowej i wieczornej zaplanowane są, oprócz naszych solistowych posiadówek, spotkania z przedstawicielami polskiego sportu zimowego, ekspozycje sprzętu, szkolenia oraz wieczorna impreza klubowa, także i potupać trochę będzie można:) Jak zwykle nie zabraknie dobrej zabawy i masy pozytywnej energii!

 

 

 

 

 

 

CO: Zimowe Igrzyska - Soliści Winter CUP

 

KIEDY: 11 - 13 marca

 

GDZIE: Czarna Góra

 

ZA ILE:

 

880 zł + - kwota wg. cennika bez udziału w imprezie

 

490 zł !!!

 

 

Pełna oferta

Winter Capital Games

do pobrania

 

CENA ZAWIERA:

  • Udział w zawodach Soliści Winter CUP 
  • Medale oraz upominki dla podium w każdej kategorii
  • Dwa noclegi ze śniadaniami w Apartamentach Czarna Góra w dniach 11-13 marca 2016 (2- lub 3-os. pokoje)
  • Pełne wyżywienie w dniach 11 - 13 marca (obiad, kolacja, gorąca herbata na stoku) - pierwszy posiłek to obiad 11.03, a ostatni śniadanie 13.03
  • 3 dniowy skipass!
  • Udział w imprezie klubowej oraz atrakcjach towarzyszących
  • Możliwość bezpłatnego skorzystania z centrum testowego nart zjazdowych
  • Sportowe emocje i solistowy klimat 

 

CENA NIE ZAWIERA:

  • transportu do Czarnej Góry

ZAPISY

 

Zainteresowany/-a?

WEŹ UDZIAŁ

 

lub napisz i zadzwoń:

KLUB@SOLISCI.PL

502 106 843

 

 

autor: Kasia