relacje z wypraw

 

 

NASZA HISTORIA

 

"Wszystko zaczęło się właściwie przypadkowo. Zanim narodziła się idea Solistów sporo jeździłem po Europie, ale podróże odkryłem tak naprawdę podczas samotnej wyprawy do Maroka, którą z perspektywy czasu mogę śmiało nazwać „podróżą za 1 uśmiech”. Nocna akcja górska w Atlasie Wysokim i samotne zdobycie szczytu z kontuzją, wyrzucenie w błoto kilkudziesięciu euro na coś co jednak nie było srebrem i spóźnienie na samolot. W efekcie 3-dniowa podróż powrotna do Polski wraz z przejażdżką niemieckim radiowozem. Na moje myślenie o podróżowaniu i o życiu ogromny wpływ mieli przede wszystkim ludzie spotkani w Marakeszu. Tani hostel, Brytyjczyk pochodzenia hinduskiego w turbanie, Bułgar nomada i rodowity Szkot obieżyświat. 1 noc, kilka fajek wodnych i 3 historie, które otworzyły kilka przekładek w głowie, otwierając tym samym wyobraźnię i pomysły... na kolejne podróże.

 

Soliści to nie serwis randkowy jak niektórym może się kojarzyć :). Oryginalnie opisywało mnie oraz mojego przyjaciela Emka i naszą szaloną podróż autostopem do Stambułu przez najpiękniejsze zakątki Bałkanów. Przygoda czekająca za każdym zakrętem, setki niesamowitych miejsc, wspaniali ludzie napotkani na trasie i to poczucie wolności. To właśnie definicja podróży, od której się uzależniłem i której klimat staramy się oddać w naszych wyprawach. Pasją zaraziłem znajomych, a oni swoich znajomych...”

Łukasz Nowak

 

WJAZD Z SOLISTAMI DO GRUZJI I ARMENII BYŁ PO PROSTU THE BEST!

Sławek

 

 

 

Od tamtej pory zrealizowaliśmy ponad 30 wyjazdów, na których wspólnie odkrywało świat blisko 500 Solistów. Gdyby nie ludzie, naszych wypraw by nie było. Wierzymy, że to dobra ekipa tworzy sedno przygody, a każde miejsce odkryte z przyjaciółmi cieszy o wiele bardziej. Dlatego też, każdego dnia naszą pasją zarażamy kolejne osoby. Tworzymy ekipę, która spotyka się także poza wyjazdami. I nie ma tu znaczenia wiek, zawód, czy wielkość buta. Wśród nas znaleźć się może każdy. Potrzebny wspólny mianownik jest tylko jeden – pasja do podróży.

 

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się gdzie do tej pory byliśmy, zajrzyj do Solistowego Dziennika Podróży.

Lubimy podróżować w grupie

ZOSTAŃ SOLISTĄ!

Czekamy na Ciebie!