TAJLANDIA NA MAJÓWKĘ

 

 

 

Słowo od lidera:

 

Tajlandia zachwyca swoją różnorodnością. Przyrodniczą, ale także tą na talerzu. Na lokalnych marketach próbowałem tak niesamowitych potraw, że ich smak chodzi za mną do dzisiaj i przywołuje wspomnienia tego pięknego kraju. Zapraszam Was we wspólną podróż, podczas której odkryjemy niepowtarzalne smaki i widoki. Gwarantuję, że zakochacie się w Tajlandii od pierwszego Pad Thaia. Lokalni mieszkańcy zarażają uśmiechem. Podróżując po Tajlandii zrozumiecie jak niewiele trzeba do pełni szczęścia!

 

 

 

Start

28 IV 17

 

 

15 dni

  

Powrót

13 V 17

 Ostatnie dwa wolne miejsca!

 

 

 

 

A MOŻE TAK GORĄCA MAJÓWKA W AZJATYCKIM KLIMACIE?

 

Oszałamiająca Tajlandia to prawdziwy raj na ziemi dla podróżników! Uliczne jedzenie, słońce, bajeczne plaże prosto z „The Beach”, na których jeszcze niedawno można było wpaść na samego Leonardo Di Caprio… Nie ominiemy też najważniejszych historycznych perełek, jak stolica Tajlandii, która niegdyś słynęła z rozwoju handlu i kultury, a teraz kusi nieco tajemniczą i romantyczną aurą. Jako wisienka na torcie – północna część kraju, pełna zieleni i zapierających dech w piersiach jaskiń. Wyjazd dla wszystkich Solistów zakochanych w egzotycznych podróżach!

 

  

Transport
LOT

2100 zł

Lot z Warszawy

 

 

PLAN

 

 

 

 

The Grand Palace - kompleks budynków w Bangkoku. Służył jako oficjalna rezydencja króla Tajlandii od XVIII wieku do połowy XX wieku.

 

Maya Beach - niebiańska plaża, której piękno odkrywał sam Leonardo Di Caprio w filmie „The Beach”. Dołącz do nas i też postaw tam nogę!

 

Ko Samui - plaże są piękne i zadbane, woda idealna, warunki do uprawiania snorkelingu i morskiego kajakarstwa wyśmienite! Wyspa bogata jest w wiele ciekawych miejsca do zobaczenia, w tym: wielki, dwunastometrowy posąg Buddy w Wat Phra Yai, kilka dość efektownych wodospadów, czy słynne skały w dość nietypowym kształcie.

 

 

Khlong Lat Mayom - weekendowy, pływający market, wypełniony po brzegi lokalnym jedzeniem i niepowtarzalnym klimatem, którego nie poczujemy nigdzie indziej. Podczas wizyty zasmakujemy przysmaków serwowanych prosto z łodzi!

 

Jaskinia Tham Lod - jedna z najbardziej imponujących jaskiń w Tajlandii. Ma prawie 400 kilometrów długości, a z jej wnętrza wypływa rzeka, którą można spłynąć na bambusowej tratwie.

 

 

Pai – niewielkie, ale niezwykle popularne wśród turystów szukających kontaktu z lokalną kulturą, miasteczko. Położone wśród gór północnej Tajlandii, otoczone dżunglą i wioskami mniejszości etnicznych skrywa wiele atrakcji: rwące rzeki (szansa na rafting), wodospady, gorące źródła. A także nietypowe dla naszych oczu obozy pracujących słoni.

 

Chiang Mai – największe i najważniejsze miasto północnej Tajlandii. Jest ważnym centrum kulturalnym i religijnym. Słynie z przyjemnej atmosfery i przepięknych scenerii.

 

Most na rzece Kwai – historyczny most z ekranizacji Davida Leana.

 

Railay – jest półwyspem oddzielonym od lądu pasmem wysokich skał, które skutecznie blokują do niego dostęp. Dotarcie tam jest możliwe jedynie drogą morską. Wapienne skały wznoszące się pionowo w górę znad wody i lądu, stanowią charakterystyczny element tamtejszego krajobrazu.

 

Świątynia Złotego Buddy (Wat Traimit) - największy na świecie posąg Buddy, wykonany z blisko 5,5 tony czystego złota!

 

i wiele więcej! Jak zawsze wyciśniemy z wyjazdu 110%!

 

 

KOSZTY

 

Cena rynkow

9000 zł

 

 Koszt dla członków klubu

2450 zł + 400 $ + bilety

 

Oszczędzasz

3000 zł (35%) + otrzymujesz „Niezbędnik Solisty”

 

CENA ZAWIERA:

 • 13 noclegów
 • program wyjazdu
 • transport na całej trasie prywatnym busem z kierowcą i paliwem
 • prom na wyspę
 • wynajem skutera na wyspie (1 na 2 osoby)
 • wejścia do większości obiektów z programu
 • opiekę doświadczonego polskiego lidera znającego Tajlandię
 • ubezpieczenie NNW wysokiej klasy
 • Dodatkowo, szybkie zwiedzanie Pekinu!
 • NIEZBĘDNIK SOLISTY o wartości 150 zł 

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • biletu lotniczego (obecnie 2100 zł + lotu wewnętrznego ok. 100-150 zł)
 • wyżywienia (bardzo tanie)
 • ewentualnych dodatkowych atrakcji (np. rafting)

 

 

 

UWAGA:

Ceny lotów lubią się zmieniać! Na chwilę tworzenia oferty koszt przelotu to 2100 zł + lot wewnętrzny ok. 100-150 zł. Zakładamy bufor bezpieczeństwa do 200 zł w ramach jakiego decydujemy o kupnie biletów dla zapisanych uczestników. Jeśli dopłata wyniesie więcej niż 200 zł, skontaktujemy się przed zakupem. 

Nie jesteśmy biurem podróży, a klubem zrzeszającym podróżników i ludzi o wspólnych zainteresowaniach. Właśnie dlatego organizujemy wyjazdy o 40 – 70% tańsze niż oferty biur, czy agencji wyprawowych. Jesteśmy z tego dumni, jednak nie mając tzw. „bufora” w sytuacjach awaryjnych koszty rozkładają się na całą grupę. Może to być np. skokowa zmian cen paliwa lub inne sytuacje losowe. Do tej pory dopłata na żadnym wyjeździe nie przekroczyła 100 zł. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

  

ZAPISY

 

TUTAJ

 

 

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń:

KLUB@SOLISCI.PL

530260680