Meksyk + belize + gwatemala

 

Słowo od lidera:

Różne fajne rzeczy można robić w różnych miejscach na świecie. Na Pacyfiku idealnie jest poserfować. Na Karaibach są wspaniałe miejsca do nurkowania. A w Ameryce centralnej chyba najmilej się obserwuje wulkany. A co by było gdyby to wszystko połączyć w jeden trip? Nurkowanie w Belize, surfing na wybrzeżu Pacyfiku a do tego wulkan w... Gwatemali! A to wszystko okrasimy jeszcze pięknymi plażami i wodospadami oraz urokliwymi miastami. Panie i Panowie – Soliści przedstawiają coś zupełnie z innej beczki! Zapraszamy!

Termin:

Brak MIEJSC! 

RAJSKIE PLAŻE I AKTYWNE WULKANY!

Wyjazd pełen aktywnego wypoczynku poza utartymi szlakami. W ciągu dwóch tygodni wspólnie poznamy trzy niesamowite kraje! Odwiedzimy ruiny majów na zjawiskowej plaży w Tulum oraz miasto Majów w Tikal w Gwatemali. Zatopimy się w pięknie natury podziwiając zapierające dech w piersiach wodospady Semuc Champeu. Jak przystało na Solistów nie zabraknie również trekkingu! Tym razem celem będzie czynny wulkan Acatenango! Chętni będą mogli spróbować swoich sił w nurkowaniu i surfingu. Nie zabraknie też totalnego chillu na rajskich plażach. Jak zwykle wyciśniemy z wyjazdu 110%. Nie może Ciebie zabraknąć!

Transport:

2050 ZŁ

 Wygodne połączenie z i do Berlina!

  

UWAGA! Bilety w świetnej cenie, rozchodzą się bardzo szybko - zalecana szybka decyzja!

  

PLAN WYPRAWY

ATITLAN

Jedno z największych naturalnych jezior świata! Położone nie tylko w kraterze, ale otoczone trzema innymi wulkanami. Bogata fauna i flora jeziora zapewnia życie tysiącom ludzi zamieszkałym w okolicy. Perła Gwatemali i jej dobro narodowe!

TIKAL

Piękna i zjawiskowa, dawna stolica państwa Majów. Kiedy w Europie upadało cesarstwo rzymskie i kontynent pogrążył się w wiekach ciemnych, w Ameryce centralnej rozkwitało państwo Majów. Tikal jest chyba najwspanialszym tego dowodem. Piękne piramidy za którymi kryje się niesamowicie rozcięta cywilizacja. Miejsce zapomniane przez wieki, teraz w pełnej okazałości – na naszej trasie!

SEMUC CHAMPEY

Nie raz pewnie słyszeliście o pięknych wodospadach w Chorwacji. A co powiedzie na piękne wodospady w Gwatemali? Błękitna woda w samym środku dżungli... idealne na dzień chilu prawda?

ANTIGUA

Najbardziej Zaszczytne i Najwierniejsze Miasto Świętego Jakuba od Rycerzy Gwatemali! Czyli dawna stolica posiadłości hiszpańskich w Ameryce Środkowej. Perła kolonialnej architektury, w której uliczkach przeniesiemy się w XVII wiek. A to wszystko w cieniu wulkanu! Niesamowite widoki gwarantowane.

 

 

WULKAN ACATENANGO

Nasz gwóźdź programu! Ile razy w życiu ma się okazje zęby wdrapać się na wulkan?! A może i zobaczyć trochę lawy? 2 dniowy treking na wysokość prawie 4000 metrów to niezapomniana przygoda. O widokach chyba nie trzeba wspominać...

TULUM

Mały backpakerski kurort:). Niepozorne miasteczko z rozkopanymi drogami i dziesiątkami białych spacerujących po małych sklepikach. Ale Tulum ma swoją magię (I sławe ;)). Dziesiątki cenot w pobliżu, ruiny majów i jedne z piękniejszych plaż w Meksyku! Żeby trochę się rozruszać – wszystko to w trybie rowerowym!

SAN PEDRO

Belize. Kraj ten zasadniczo słynie tylko z jednego... nurkowania! Każdy pasjonat tego sportu dobrze wie co można znaleźć na wybrzeżu tego maleńkiego państwa. I to własnie zamierzamy zobaczy! 🙂

KOSZTY

Cena rynkowa 

8300 – 11000

 Koszt dla członków klubu

3200 ZŁ + 730 USD + BILET

Oszczędzasz

Ok. 30% + OTRZYMUJESZ „NIEZBĘDNIK SOLISTY”

CENA ZAWIERA:

- przygodę i wejścia do miejsc, gdzie turyści nie bywają
- noclegi (pokoje 2- lub 6-osobowe w klimatycznych hostelach)

- przejazdy lokalnymi busami
- lot wewnętrzny
- bogaty autorski program wyjazdu
- opiekę polskiego lidera z perfekcyjnym hiszpańskim
- ubezpieczenie NNW i OC wysokiej klasy
- niezbędnik Solisty
- atrakcje na miejscu:
      + 2-dniowy trekking na wulkan!
      + odwiedziny w ruinach majów w Tulum i Tikal
      + wodospady Semuc Champey

 

CENA NIE ZAWIERA:
- wyżywienia
- biletu lotniczego
- dodatkowych atrakcji dla chętnych

UWAGA:

Ceny lotów lubią się zmieniać! Na chwilę tworzenia oferty koszt przelotu 2050 zł. Zakładamy bufor bezpieczeństwa do 200 zł w ramach jakiego decydujemy o kupnie biletów dla zapisanych uczestników. Jeśli dopłata wyniesie więcej niż 200 zł, skontaktujemy się przed zakupem.

Lider może być w danym miejscu po raz pierwszy. Każdy lider prowadzący wyprawę przeszedł i zaliczył 8-etapowe autorskie "Szkolenie Liderów" oraz jest przygotowany przez Klub do prowadzenia grupy oraz do wyjazdu w dane miejsce.

Nie jesteśmy biurem podróży, a klubem zrzeszającym podróżników i ludzi o wspólnych zainteresowaniach. Właśnie dlatego organizujemy wyjazdy o 40 – 70% tańsze niż oferty biur, czy agencji wyprawowych. Jesteśmy z tego dumni, jednak nie mając tzw. „bufora” w sytuacjach awaryjnych koszty rozkładają się na całą grupę. Może to być np. skokowa zmian cen paliwa lub inne sytuacje losowe. Do tej pory dopłata na żadnym wyjeździe nie przekroczyła 100 zł. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Przygoda czeka na Ciebie!

Zapisz się!

i dołącz do ekipy Solistów!

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń:

KLUB@SOLISCI.PL

530 260 680

 

Zapisz się na solistowy Newsletter

  1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
  2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
  3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
  4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software