TAJLANDIA

MAGIA BUDDYZMU

 

Słowo od lidera:

Tajlandia zachwyca swoją różnorodnością. Przyrodniczą, ale także tą na talerzu. Na lokalnych marketach próbowałam tak niesamowitych potraw, że ich smak chodzi za mną do dzisiaj i przywołuje wspomnienia tego pięknego kraju. Zapraszam Was na wspólną podróż, podczas której odkryjemy niepowtarzalne smaki i widoki. Gwarantuję że zakochacie się w Tajlandii od pierwszego Pad Thaia. Wspaniała, dzika natura, rajskie plaże, magiczne świątynie i życzliwi mieszkańcy... Nie bez powodu mówi się, że Tajlandia to kraj uśmiechu! Podróżując po Tajlandii zrozumiecie jak niewiele trzeba do pełni szczęścia! 

 

 

Ania

Termin:

23 I - 07 II 18

 

 

 

A MOŻE TAK JESIEŃ LUB ZIMA W AZJATYCKIM KLIMACIE?

 

Oszałamiająca Tajlandia to prawdziwy raj na ziemi dla podróżników! Uliczne jedzenie, słońce, bajeczne plaże prosto z „The Beach”, na których jeszcze niedawno można było wpaść na samego Leonardo Di Caprio… Nie ominiemy też najważniejszych historycznych perełek, jak Pałac Królewski w stolicy Tajlandii, który olśniewa bogactwem i przepychem. Jako wisienka na torcie – północna część kraju, pełna zieleni i zapierających dech w piersiach jaskiń. Wyjazd dla wszystkich Solistów zakochanych w egzotycznych podróżach!

Transport
LOT

 2200 PLN

+

350 PLN (lot wewnętrzny)

  

 

PLAN

 

 

 

 

 

 

The Grand Palace - kompleks budynków w Bangkoku. Służył jako oficjalna rezydencja króla Tajlandii od XVIII wieku do połowy XX wieku.

 

Ko Phangan - urokliwa i klimatyczna plaża w zatoce oddalonej od zgiełku i tłumów turystów.

 

Ko Samui - plaże są piękne i zadbane, woda idealna, warunki do uprawiania snorkelingu i morskiego kajakarstwa wyśmienite! Wyspa bogata jest w wiele ciekawych miejsca do zobaczenia, w tym: wielki, dwunastometrowy posąg Buddy w Wat Phra Yai, kilka dość efektownych wodospadów, czy słynne skały w dość nietypowym kształcie.

 

 

Khlong Lat Mayom - weekendowy, pływający market, wypełniony po brzegi lokalnym jedzeniem i niepowtarzalnym klimatem, którego nie poczujemy nigdzie indziej. Podczas wizyty zasmakujemy przysmaków serwowanych prosto z łodzi!

 

Jaskinia Tham Lod - jedna z najbardziej imponujących jaskiń w Tajlandii - z jej wnętrza wypływa rzeka, którą można spłynąć na bambusowej tratwie.

 

 

Pai – niewielkie, ale niezwykle popularne wśród turystów szukających kontaktu z lokalną kulturą, miasteczko. Położone wśród gór północnej Tajlandii, otoczone dżunglą i wioskami mniejszości etnicznych skrywa wiele atrakcji: rwące rzeki (szansa na rafting), wodospady, gorące źródła. A także nietypowe dla naszych oczu obozy pracujących słoni.

 

Chiang Mai – największe i najważniejsze miasto północnej Tajlandii. Jest ważnym centrum kulturalnym i religijnym. Słynie z przyjemnej atmosfery i przepięknych scenerii.

 

Railay – jest półwyspem oddzielonym od lądu pasmem wysokich skał, które skutecznie blokują do niego dostęp. Dotarcie tam jest możliwe jedynie drogą morską. Wapienne skały wznoszące się pionowo w górę znad wody i lądu, stanowią charakterystyczny element tamtejszego krajobrazu.

 

Świątynia Złotego Buddy (Wat Traimit) - największy na świecie posąg Buddy, wykonany z blisko 5,5 tony czystego złota!

 

i wiele więcej! Jak zawsze wyciśniemy z wyjazdu 110%!

 

 

  

 

KOSZTY

 

 

Cena rynkow

9000 zł

 Koszt dla członków klubu

2450 zł + 400 EUR + bilety

Oszczędzasz

3000 zł (35%) + otrzymujesz „Niezbędnik Solisty”

 

CENA ZAWIERA:

 • 14 noclegów
 • realizację programu wyjazdu
 • transport na całej trasie (taksówki, tuk-tuki, pociągi, prywatny bus z kierowcą i paliwem)
 • promy między wyspami
 • wynajem skutera na wyspie (1 na 2 osoby)
 • wejścia do większości obiektów z programu
 • opiekę doświadczonego lidera zakochanego w Azji
 • wysokiej klasy ubezpieczenie NNW i OC
 • pakiet Solisty

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • biletu lotniczego (obecnie 2200 zł + lotu wewnętrznego ok. 350 zł)
 • wyżywienia (bardzo tanie)
 • ewentualnych dodatkowych atrakcji (np. rafting, lady-boy show, kurs gotowania)
 • wejścia do Pałacu Królewskiego w Bangkoku (około 110 zł)

 

UWAGA:

Ceny lotów lubią się zmieniać! Na chwilę tworzenia oferty koszt przelotu to 2200 zł + lot wewnętrzny ok. 350 zł. Zakładamy bufor bezpieczeństwa do 200 zł w ramach jakiego decydujemy o kupnie biletów dla zapisanych uczestników. Jeśli dopłata wyniesie więcej niż 200 zł, skontaktujemy się przed zakupem. 

Lider może być w danym miejscu po raz pierwszy. Każdy lider prowadzący wyprawę przeszedł i zaliczył 8-etapowe autorskie "Szkolenie Liderów" oraz jest przygotowany przez Klub do prowadzenia grupy oraz do wyjazdu w dane miejsce.

Nie jesteśmy biurem podróży, a klubem zrzeszającym podróżników i ludzi o wspólnych zainteresowaniach. Właśnie dlatego organizujemy wyjazdy o 40 – 70% tańsze niż oferty biur, czy agencji wyprawowych. Jesteśmy z tego dumni, jednak nie mając tzw. „bufora” w sytuacjach awaryjnych koszty rozkładają się na całą grupę. Może to być np. skokowa zmian cen paliwa lub inne sytuacje losowe. Do tej pory dopłata na żadnym wyjeździe nie przekroczyła 100 zł. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

  

 

ZAPISY

 

 

Już teraz

Zapisz się

i wyrusz z nami do Tajlandii!

lub napisz i zadzwoń:

KLUB@SOLISCI.PL

530 260 680