gruzja na narty! 2017!

 

 

 

Start

16 I 17

 

9 dni

 

Powrót

24 I 17

 

 

 

ZNUDZIŁY CI SIĘ ALPY? NAM TEŻ!:)

 

Spróbuj czegoś bardziej egzotycznego i pojedź z nami na narty do Gruzji! Niesamowity klimat dawnej gruzińskiej drogi wojennej, przepiękne widoki na czterotysięczniki, pyszne jedzenie, świetnie przygotowane trasy i świeży puch – dużo świeżego puchu! Bierzemy hotel z wyżywieniem, tak żeby na stoku spędzić jak najwięcej czasu. Przy okazji zwiedzimy Tbilisi, gruzińską drogę wojenną i zobaczymy Kazbek.

 

Wyjazd narciarski do gruzińskiego kurortu Gudauri, leżącego w górach Kaukazu w regionie Mccheta-Mtianetia. Dolna stacja znajduje się na 1990 m. n.p.m., a górna na wysokości aż 3270 metrów! Najdłuższy stok wynosi 7 kilometrów i ma różnicę wysokości o około 1000 metrów. Całość ośrodka i tras jest połączona najnowocześniejszą 12sto-osobową gondolą, co pozwala na wykonanie wielu zjazdów w świeżym śniegu w ciągu dnia. Wszystkie trasy mają łączną długość około 57 km i zostały zatwierdzone i certyfikowane przez Międzynarodową Federację Narciarską.

 

 

 

 

 

LOT

 

LOT-em z Warszawy - bezpośrednio do Tbilisi!

 

Uwaga! Bilety w dobrej cenie (ok. 875 zł z bagażem rejestrowanym) mogą szybko zniknąć. Zalecana sprawna decyzja!

 

 

PLAN

 

 

 

  

Dzień 1: lot Warszawa - Tbilisi, 
Dzień 2: zwiedzanie tętniącej życiem stolicy Gruzji, regenerujące starożytne sauny, przejazd do ośrodka narciarskiego w sercu Kaukazu z lokalnym kierowcą 
Dzień 3-8: Gudauri – 6 dni jazdy w górach Kaukazu + zwiedzanie pobliskiej wioski Kazbegi z widokiem na legendarny Kazbek (5033 m n.p.m.) (opcja dodatkowa)
Dzień 8/9 - wieczorny przejazd z Gudauri do Tbilisi - nocleg w stolicy, wylot do Warszawy wczesnym rankiem 

 

 

 

CHARAKTERYSTYKA OŚRODKA GUDAURI:

Wysokość: 2200-3300 m. n.p.m.
Długość tras zjazdowych: 57 km
Ilość tras zjazdowych: 22
Temperatury zimą: do minus 6-7 °C
Średnia grubość warstwy śniegu: ponad 1,5m

 

 

STEPANCMINDA (KAZBEGI)!

Wioska oddalona o 12 km od granicy z Rosją. W pobliżu miasta położony jest klasztor Cminda Sameba. Rozpoczyna się stąd również wspinaczkę na Kazbek i wyprawy do Wąwozu Darialskiego.

 

 

 

NOCLEGI

 

Śpimy w super warunkach! Klimatyczny hostel z wystrojem na bardzo wysokim poziomie. Przemili właściciele. Posiłki na miejscu. Bezpośredni zjazd stokiem do dolnej stacji i wyciągu narciarskiego. 

 

Podrzucamy kilka zdjęć!

 

KOSZTY

 

 Koszt dla członków klubu

1200 ZŁ + 450 $+ bilet 

 

 

CENA ZAWIERA:

 • transport busem po Gruzji z lokalnym kierowcą 
 • nocleg w dobrym hotelu przy samym stoku w Gudauri
 • nocleg w hostelu w Tbilisi w centrum miasta
 • zwiedzanie Tbilisi
 • śniadania i obiadokolacje
 • treking pod kościółek w Kazbegi (dla chętnych)
 • skipass na 6 dni
 • polski wykwalifikowany instruktor narciarstwa do dyspozycji 
 • opiekę polskiego lidera znającego Gruzję
 • NIEZBĘDNIK SOLISTY o wartości 150 zł 
 • ubezpieczenie NNW wysokiej klasy
 • mnóstwo przygód i dobrej zabawy!

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • Biletu na trasie Warszawa-Tbilisi-Warszawa
 • Ewentualnego transportu sprzętu narciarskiego. (około 400 zł w dwie strony)
 • Ewentualnego wynajmu sprzętu narciarskiego na miejscu (około 250-350 zł za cały pobyt - dobry sprzęt, również dla wymagających)

 

 

UWAGA:

Ceny lotów lubią się zmieniać! Na chwilę tworzenia oferty koszt przelotu to 875 zł. Zakładamy bufor bezpieczeństwa do 200 zł w ramach jakiego decydujemy o kupnie biletów dla zapisanych uczestników. Jeśli dopłata wyniesie więcej niż 200 zł, skontaktujemy się przed zakupem. 

Nie jesteśmy biurem podróży, a klubem zrzeszającym podróżników i ludzi o wspólnych zainteresowaniach. Właśnie dlatego organizujemy wyjazdy o 40 – 70% tańsze niż oferty biur, czy agencji wyprawowych. Jesteśmy z tego dumni, jednak nie mając tzw. „bufora” w sytuacjach awaryjnych koszty rozkładają się na całą grupę. Może to być np. skokowa zmian cen paliwa lub inne sytuacje losowe. Do tej pory dopłata na żadnym wyjeździe nie przekroczyła 100 zł. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

 

ZAPISY

 

 

Na wyprawę zapisz się 

TUTAJ

 

lub napisz na:

KLUB@SOLISCI.PL

 

 

 

 

 

ZObacz jak bawiliśmy się 2 lata temu