American Dream Trip

 

 

Słowo od lidera:

 

Stany Zjednoczone Ameryki Północnej w całej okazałości mają niezwykle dużo do zaoferowania. Przez bogactwo kultury, wielkie metropolie z drapaczami chmur, po zapierające dech w piersiach parki narodowe, które dostarczą estetycznych przeżyć nawet najbardziej wymagającym podróżnikom. Aby w pełni doświadczyć tego co „Stany” mają do zaoferowania z pewnością trzeba by spędzić tam kilka miesięcy, my natomiast w trakcie ponad dwutygodniowej wyprawy, odbywającej się pod hasłem American Trip, będziemy mieli okazję doświadczyć tego co najlepsze i najbardziej imponujące, w programie same wisienki na torcie. Przemierzymy pięć stanów, zwiedzimy zachwycające Parki Narodowe, zobaczmy imponujące San Francisco, kultowe Los Angeles, a chętni swoją podróż mogą rozpocząć od wschodniego wybrzeża i spędzić dodatkowy tydzień w USA - zobaczyć nazywany stolicą świata oszałamiający Nowy Jork.

 

Łukasz

 Terminy:

16.04 - 05.05.2019
 zachód + NY

 

  

POMYSŁ NA WYPRAWĘ MARZEŃ

  

USA trip to podróż wymagająca. Przez dwa tygodnie będziemy spać niemal codziennie w innym miejscu i spędzać wiele godzin w aucie, ale jestem przekonany, że widoki, które będziemy mijać po drodze i te które zobaczmy po dotarciu na miejsce w pełni zrekompensują niegodności wynikające z ciągłego przemieszczania się. Natomiast później przeniesiemy się na tydzień do Nowego Jorku. Podróż ta pozwoli spełnić mój „American Dream Trip” i mam nadzieję, że dla Was będzie to również niezapomniana przygoda.

  

 

Transport:
LOTy

2000 zł

 

 

  

 

DLACZEGO WARTO?

 

 

 

 • Przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykły road trip po USA!
 • Najpiękniejsze miejsca zachodniego wybrzeża
 • 7 zapierających dech w piersiach parków narodowych:
  • Sekwoja, gdzie przytulisz największe drzewo na świecie,
  • Yosemite, gdzie zobaczysz największy kawałek skały na Ziemii, 
  • Idealne selfie? Arches – nieziemskie, czerwone łuki skalne,
  • Wzruszysz się przy wschodzie słońca nad Grand Canyon,
  • Zobaczysz monumenty skalne w Zion,
  • Zgubisz się w labiryncie skalnym w Kanionie Atylopy.
  • Bryce National Park, gdzie będziesz podziwiać unikatowe minarety skalne
 • Życie nocne Las Vegas… ew. Kac Vegas:)
 • Hollywood Bulvar w „Mieście Aniołów”
 • Niezwykłe plaże, w tym Santa Monica!
 • Najlepsze burgery i BBQ świata
 • Golden Gate i tramwaje w San Francisco
 • Miasto, które nigdy nie śpi – poczujesz klimat NY
  • Zwiedzisz najbardziej niesamowite muzea świata
  • Złapiesz żółtą taksówkę
  • Wybierzesz się na kultową sztukę na Broadwayu
  • Wejdziesz na 86. piętro Empire State Building, by podziwiać panoramę NY
  • Odpoczniesz się w Central Parku, a kto wie.. może spotkasz swoją ulubioną gwiazdę!

 

 

  

 

WILD WILD WEST...

 

 

 

 

  

LOS ANGELES - HOLLYWOOD

  

Los Angeles to najludniejsze miasto Kalifornii, nazywane Miastem Aniołów pobudza wyobraźnię i kojarzy się z sukcesem, realizacją marzeń oraz gorącym słońcem. Z jednej strony drapacze chmur i wielkie biurowce, z drugiej – wielkie, piaszczyste plaże. Hollywood jako dzielnica miasta Los Angeles to najważniejszy ośrodek amerykańskiej kinematografii. Od samych początków istnienia było widać, że pełne słońca Hollywood jak magnes przyciąga amerykańskich filmowców. Zaciekawieni? Czytajcie dalej

 

 

  

PRZEJŚCIE ALEJĄ GWIAZD

  

Szczególnie znanym tam miejscem jest  Hollywood Walk of Frame, znana w Polsce jako Aleja Sław. Ten brukowany chodnik, zawierający ponad 2400 pięcioramiennych gwiazd, upamiętnia znane osobistości świata show-biznesu. Co chwile można tam spotkać osoby szokująco dobrze kopiujące filmowe wizerunki gwiazd. Dzięki Magii tego miejsca może i my sami poczujemy się jak gwiazdy!

  

HORSESHOE BAND

  

Niedaleko miasteczka Page w Arizonie znajduje się niezwykłe miejsce zwane Horseshoe Band. (w wolnym tłumaczeniu Podkowa). Na środku pustyni Arizony, zbliżając się do rzeki, nic nie wskazuje iż za chwile zobaczymy kolejny cud natury, który rzeka Kolorado wyrzeźbiła meandrując przez tysiące lat pośród łupkowych i piaskowych skał. Rzeka płynąca w kanionie “Glen Canyon” zakręca, zawijając się o 270° tworząc przepiękny punkt widokowy uwieczniany na setkach fotografii – niedługo może również na Waszych!

 

  

ARCHES NATIONAL PARK

  

Park z naturalnymi łukami skalnymi w Stanie Utah idealnie oddaje charakter i piękne tego stanu USA. Promienie słoneczne padające na skalne kształty o różnych porach dnia ukazuje przeróżne ich barwy. To malownicze miejsce bez względu na okres czasu w nim spędzony, ciągle zaskakuje. Można powiedzieć, że wspaniały spektakli światła i cieni, rozgrywającemu się pośród skał Arches National Park jest przysłowiowo wart „miliony dolarów!

 

  

ZION NATIONAL PARK

  

Wiele osób opisuje go jako rajski ogród Eden, to bujna oaza potężnej, soczystej natury. Dlaczego? Tak bajecznie świeży i nieskażony zachwyca wszystkich odwiedzających. To mormoni zachwyceni cudami tego miejsca nazwali je Zion (czyli ich rajski Syjon) kiedy odkryli je w drugiej połowie XIX wieku. Swoim zachwytom oraz porównaniu tego miejsca do rajskich ogrodów dali wyraz również w nazewnictwie największych skalnych kolosów górujących majestatycznie nad zieloną doliną: Podest Aniołów, Trzech Patriarchów (Abraham, Izaak, Jakub), Płacząca Skała czy Wielki Biały Tron.

  

NOCNY SPACER PO STRIP

  

Las Vegas kojarzone jest przede wszystkim z grami hazardowymi, zakupami oraz wyszukanymi restauracjami i luksusowymi hotelami. Miasto, które samo siebie określa mianem Światowej Stolicy Rozrywki, słynie z ogromnych kasyn i powiązanych z nimi atrakcji. To właśnie tam wybierzemy się na nocny spacer po odcinku Las Vegas Boulevard o długości 6,8 kilometra, znanego jako the Strip. Na jednej ulicy można popływać gondolą, zobaczyć o połowę mniejszą Wieżę Eiffla, czy „przenieść się” do Egiptu. Sprawdźmy to!

 

  

PO DRODZE ZAPORA HOOVERA

  

Zapora Hoovera (nazwana tak na cześć ówczesnego prezydenta Herberta Hoovera) była w swoim czasie największą zaporą na świecie! Na budowę zapory potrzeba było 2,5 mln m2 betonu, co wystarczyłoby na wybudowanie dwupasmowej drogi z Seattle do Miami, oraz potrzeba było 8,2 mln ton kamieni. Zapora ma w sobie tyle stali co Empire State Building. Po jej stronie północnej utworzyło się jezioro Mead, jeden z największych stworzonych przez człowieka zbiorników świata. Połączenie tych imponujących elementów zapiera dech w piersiach!

 

  

GRAND CANYON

  

Zdecydowanie MUST TO SEE! Trudno sobie wyobrazić, by American Trip z prawdziwego zdarzenia mógł się odbyć bez tego punktu programu. Wielki Kanion bezapelacyjne zalicza się do najciekawszych miejsc świata. Został on wpisany na listę dziedzictwa UNSECO jako najbardziej spektakularny przełom rzeki na świecie. Nie tylko z tego powodu warto odwiedzić Kanion Kolorado ale również choćby po to, aby przekonać się jakie niezapomniane wrażenia potrafią wywołać tak monumentalne dzieła przyrody. Na jego krawędziach w odsłoniętych warstwach geologicznych można prześledzić historię Ziemi z ostatnich 6 milionów lat. Bez względu jednak na to, ile już widziałeś zdjęć przedstawiających wielki kanion, jak wiele przeczytałeś na jego temat – tak naprawdę nic nie jest w stanie przygotować Cię drogi Czytelniku na widok, który zobaczysz! Ciary przechodzą

  

GOOSENECK - MEXICAN HUT 

  

Gooseneck State Park, znajduje się w stanie Utah, tuż obok miejscowości Mexican Hat. Widoki zapierają dech w piersiach! Niewielka rzeka San Juan River w niezwykły sposób meandruje pośród pustynnego krajobrazu – a to będziemy oglądać z położonego 300m wyżej urwiska. 

 

  

MONUMENT VALLEY

  

Słynna Dolina Monumentów w Arizonie. (Monument Valley) to bez wątpienia jedno z najbardziej majestatycznych i najczęściej fotografowanych miejsc turystycznych w Stanach Zjednoczonych. Ta gigantyczna dolina położona na granicy dwóch stanów, Utah i Arizony, przytłacza swoim pięknem i wielkością. Kruche skały z czerwonego piaskowca wznoszące się na ponad 200 m, niepowtarzalne formacje, wyjątkowa roślinność i ciemnogranatowe niebo zawieszone wysoko ponad głowami to widoki oszałamiają turystów.

 

  

ANTELOPE CANYON

  

Można śmiało powiedzieć - prześliczne, wręcz nieprawdopodobne aczkolwiek jak najbardziej realistyczne dzieło matki natury. Przez tysiące lat, drążone w czerwonych Skałach Navajo Sandstone przez wiatr i wodę abstrakcyjne kształty wprawiły mnie w osłupienie. Bajkowe nie przypomina w formie i kształcie niczego innego co przyszło Wam oglądać do tej pory! Forma, barwa, kształt, wszystko to wygląda bardziej jak gigantyczne dzieło sztuki niż wnętrze kanionu. Precyzyjnie ukształtowane, idealnie wyprofilowane, fenomenalnie oświetlone.

 

  

BRYCE CANYON

  

W południowej cześć stanu Utah znajduje się kolejne dzieło sztuki. Wszystkie te osobliwe formacje z czerwonego piaskowca stworzone są na przestrzeni tysięcy lat przez matkę naturę wąskie parowy nazywane “slot canyons”, niesamowity las strzelistych minaretów skalnych zwanych hoodoos, wieżyczki, mury, łuki i okna. Wiatr, pogoda i woda -budowniczowie tych genialnych form erozyjnych stworzyły w kanionie potężne “amfiteatry”, usiane filigranowymi tworami skalnymi, mieniącymi się w słońcu ciepłymi barwami, od łososiowego po krwistą czerwień! Miejsce to znane jest też z idealnej wręcz widoczności i przejrzystości powietrza.

  

YOESMITE NATIONAL PARK

  

Park Narodowy Yosemite to ponad  3018  km² cudownego  krajobrazu w zachodniej części gór Sierra Nevada w Kalifornii. Słynie z tak zwanych „Złotych Wodospadów” i niesamowitych szlaków trekkingowych prowadzących między innymi do punktów widokowych El Captain. To nie wszystko! Park szczyci się największym polodowcowym kanionem na świecie. Na stokach gór rosną legendarne sekwoje. Gigantyczne sekwoje mamucie są największymi drzewami świata pod względem objętości i masy, największe organizmy żyjące na Ziemi!

 

  

SEQUOIA & KINGS CANYON NATIONAL PARK

  

Jest to jeden z najstarszych chronionych obszarów w Stanach Zjednoczonych. Obejmuje swoimi granicami najwyższe szczyty gór Sierra Nevada z kulminacją Mount Whitney (4421 m n.p.m.), największe drzewa rosnące na świecie i kanion, głębszy nawet od Wielkiego Kanionu rzeki Kolorado. Sekwoje, a właściwie mamutowce olbrzymie, pod względem masy nie mają sobie równych na Ziemi. Ich średnica potrafi mieć szerokość trójpasmowej drogi, sama kora ma kilkadziesiąt centymetrów grubości. Najstarsze okazy liczą nawet 3 tys. lat!  Są właściwie nieśmiertelne ze względu na skład chemiczny ich drewna i kory.

 

  

SAN FRANCISCO - MIASTO W CHMURACH

  

Położone na 42 wzgórzach miasto zajmuje 124 km kw. pagórkowatego obszaru na krańcu wąskiego półwyspu. W przeciwieństwie do innych miast, które rozrastają się bez przeszkód, ograniczone z trzech stron wodami oceanu i zatoki San Francisco musi rozwijać się w inny sposób. Tak powstaje miasto nowoczesne, modne i o niekonwencjonalnym charakterze! Osnute wieczną mgłą i barwnymi legendami, stanowi epicentrum ekscentryczności. Intryguje i przyciąga obietnicą sukcesu, bogactwa i przygody, oszałamiając jednocześnie naturalną urodą.

 

  

SANTA MONICA

  

Santa Monica  słynie z szerokich, długich plaż, licznych sklepów i historycznego molo – Santa Monica Pier. Wiele osóby przyjeżdża tutaj również po to aby zobaczyć słynny znak informujący o końcu Drogi 66. Plaża Santa Monica, mierząca 3,5 mili długości stanie się jednym z Twoich ulubionych miesjc! Plaża jest idealnie zadbana i przyciąga tych, którzy lubią spędzać czas w sposób aktywny. Kalifornia w wercji plażowej potrafi zawrócić w głowie!

 

 

  

 

Nowy Jork

 

 

 

 

  

TIME SQUARE - SERCE MANHANTTANU

  

Nowy Jork przez wielu uważany jest za stolicę świata, a Times Square za jego nieustanie bijące serce. Będąc tam poczujemy odniesiemy wrażenie, że gramy pierwszoplanową rolę w  filmie. To właśnie tutaj można poczuć, że Nowy Jork jest miastem, które nigdy nie zasypia. Plac intryguje, jednych zachwyca, innych przeraża morze turystów, które codzienni się  tam przelewa, w tych skrajnościach jedno jest pewne trzeba to zobaczyć na własne oczy! Musimy tylko uważać na kręcącą się w pobliżu Myszkę Miki, która każe sobie zapłacić za całusa 20 dolarów!

 

  

WALL STREET

  

Wall Street to nie tylko nazwa ulicy, jest ona personifikacją całego systemu finansowego Stanów Zjednoczonych. Swoje miejsce mają tutaj główne siedziby największych banków i innych organizacji finansowych. To właśnie Wall Street była świadkiem inauguracji pierwszego prezydenta Stanów Zjednoczonych Georga Washingtona w 1789 r. To tutaj przyjęto też Kartę Praw Stanów Zjednoczonych! See you there!

 

 

 

  

FERRY NA LONG ISLAND

  

Na Long Island dostaniemy się specjalnym promem, tzw. „Ferry” po drodze podziwiając imponujący widok na Manhattan, Statuę Wolności i Wyspę Ellis.

  

MOST BROOKLIŃSKI

  

Most Brookliński jest architektonicznym dziełem sztuki łączącym Manhattan z Brooklinem. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli Nowego Jorku znany z pocztówek i filmowych scenerii. Most Brookliński ma 1,825 metrów długości – to będzie niesamowity spacer, który poprowadzi nas na malowniczą ulicę Brooklyn Heights Promenade chyba najczęściej filmowaną promenadę świata, z której będziemy podziwiać oszałamiający widok na Manhattan. Następnie udamy się na DUMBO – miejsce pomiędzy Brooklyn Bridge a Manhattan Bridge, aby obejrzeć zachód słońc, który na długo zostanie w Waszej pamięci..

 

  

GREENWICH VILLAGE

  

Na naszej liście mamy niezwykle wygodna pod względem lokalizacji Greenwich Village dodatkowo podkreślona jest eklektyzmem mieszkańców: kreatywni studenci college, zaangażowani ludzie pracy i ciekawi goście to częsty widok na otoczonych drzewami ulicach tej dzielnicy. Czuć tu aurę prywatności, choć nadal ma się świadomość mieszkania w wielkim mieście. W Greenwich Village piekarze i sprzedawcy w spożywczym wiedzą, jak masz na imię, ale jeśli wolisz zachować anonimowość, to blisko stąd do tłumów metropolii, w których można się zgubić.

 

  

TOP OF THE ROCK - JEDYNY TAKI TARAS WIDOKOWY

  

Już od samego wejścia do kas biletowych wita nas przepiękny kryształowy żyrandol przygotowany przez firmę Swarovski. Na tarasy widokowe na 67, 69 i 70. piętrze zawozi gości, w niewiele dłużej niż kilkadziesiąt sekund, winda z przeszklonym sufitem. Na górze znajdziemy się w bajkowym świecie zawieszonym 260 metrów nad ziemią! Tarasy widokowe na Top of the Rock odgrodzone są jedynie ścianami z grubego szkła, jest to więc doskonałe miejsce do robienia zdjęć wspaniałej panoramy miasta.

 

  

SOHO

  

Ogromnie popularne Soho wita tłumy, którym mody nigdy dość i zaprasza na zakupy pierwszej klasy. Słynąca z niekończących się ulic pełnych drogich butików i urokliwej atmosfery okolica to modne miejsce spotkań, które przyciąga celebrytów i modelki pragnących na równi zmieszać się z tłumem. Z dala od ludzi, malownicze uliczki Soho są coraz cichsze, jednak aura młodości charakterystyczna dla tej modnej dzielnicy sprawia, że rano chce się wstać. No zobaczymy 😉

 

  

WASHINGTON SQUARE

  
Warto także skusić się na spacer do przepięknego Washington Square – jednego z najbardziej znanych parków Nowego Jorku.  Ponieważ park znajduje się w bliskim sąsiedztwie New York University, dzielnicy mieszkaniowej oraz domów towarowych i klubów jest on głównym miejscem spotkań różnorodnych grup społecznych. Gości on zróżnicowane sfery: od studentów NYU, muzyków, szachistów, a także protestujących.

  

MEATPACKING DISTRICT

  

Brukowane uliczki i zaadaptowane ceglane budynki nadają w nocy Meatpacking District aury z innego świata i dopiero wtedy okolica naprawdę ożywa. Krótkie spódniczki obok mocno uperfumowanych koszul pomiędzy bramkarzami i aksamitnymi sznurami tańczą i piją aż do świtu. Za dnia, mnogość butików, galerii i kawiarni w Meatpacking District tłumaczy zainteresowanie tą okolicą. Sam zdecyduj, czy to usprawiedliwia również ceny na metkach!

 

  

BROOKLYN

  

Zwiedzając Nowy Jork, nie pominiemy słynnego Brooklynu. Nowojorskie bajgle w Rabithole Bakery and Bistro i żydowska dzielnica jakby przeniesiona w czasie z XIX w. to tylko nikła część brooklyńskich smaczków turystycznych!

 

  

WILLIAMSBURG

  

Brunch, przejażdżka rowerem cały dzień, odpoczynek i ocean drinków wieczor>em - o to chodzi w tej części Brooklynu, zabudowanej modnymi loftami przerobionymi z magazynów. To jest to miejsce w Nowym Jorku, gdzie warto wyglądać z klasą, zamawiając kufle piwa przy barze - to Williamsburg, raj miłośników jedzenia, picia i muzyki. Ta niezwykle modna okolica nie poprzestaje na tym, dopełniając super image'u uliczną sztuką alternatywną i komiksowymi muralami.

  

GREEN POINT

  

Przytulna okolica z silnie zaznaczoną obecnością Polaków! Roztacza po ulicach swój czar małych domków i ciasnych sklepików, tworząc gościnną, domową atmosferę. Rejon położony najbardziej na północy Brooklynu nie jest najbliższym sąsiedztwem Manhattanu, jednak swojski klimat Greenpointu wynagradza tę niedogodność. Dlaczego jeszcze warto tam zawędrować? By podziwiać rozgwieżdżoną panoramę centrum Manhattanu z dachów Greenpointu - z dawnych magazynów i loftów.

  

BRONX I HARLEM

  

Odwiedzimy też kolejną z pięciu dzielnic NYC – Bronx oraz północną część Manhattanu, kolebkę kultury Afroamerykańskiej czyli Harlem. Będziemy mieli okazję zwiedzić tam niezwykle klimatyczny kompleks Uniwersytetu Columbia, przemierzyć 125 ulicę, która w fenomenalny sposób oddaje klimat dzielnicy, zajrzymy do legendarnego teatru Appolo oraz wstąpimy msze w stylu gospel, na koniec dnia spoczniemy w jednym z legendarnych lokali jazzowych, gdzie przed laty miały okazję występować największe ikony tego gatunku.

 

  

NA DESER - WYCIECZKA DO WASHINGTONU

  

Wiadomo, że Nowy Jork jest jedyny w swoim rodzaju ale Waszyngton jest zdecywanie warto zwiedzania. Stolica USA zachwyca miejscami taki jak Biblioteka Kongresu, Pomnik Lincolna czy Biały Dom, do którego ogrodzenia można podejść bez najmniejszego problemu – to zachęca! Wycieczka będzie opcja dodatkową, nie wliczoną w cenę wyjazdu.

 

  

DLA CHĘTNYCH NA ZAKUPY - NEW JERSEY

  

Co to za USA Trip bez zakupów! Dlatego dla ich miłośników zorganizowany będzie wyjazd do sąsiedniego New Jersey, gdzie pod jednym dachem mieści się aż 200 sklepów, z których większość to butiki znanych marek, tj. Armani Exchange, Calvin Klein, Converse, Guess, GAP i wiele innych. Znajdziemy tam również salony jubilerskie, drogerie i perfumerie. Wyjazd zostanie zorganizowany dla chętnych, zamiennie do Washingtonu.

 

KOSZTY

 

 

Cena rynkowa 

12 000 – 16 000

 

 Koszt dla członków klubu

WERSJA WEST + NY:

3500 ZŁ + 900 USD + BILET

Oszczędzasz

30-40% (PONAD 4000 ZŁ) + OTRZYMUJESZ „NIEZBĘDNIK SOLISTY”

 

CENA ZAWIERA:

 • opiekę doświadczonego lidera, eksperta od Nowego Jorku

 • noclegi w miastach (motele i hotele) w pokojach 2-4 osobowych

 • noclegi w terenie pod namiotem (pola campingowe przy parkach narodowych)

 • sprzęt campingowy (namioty 2-3 osobowe, maszynki gazowe, gaz do gotowania)

 • wynajem aut na cały okres wyjazdu 14 dni (bez NY)

 • paliwo
 • ubezpieczanie OC i NW wysokiej klasy

 • opłaty drogowe, mostowe, parkingi

 • wstępy do Parków Narodowych:

  • Grand Canion National Park
  • Yosemite National Park
  • Arches National Park
  • Bryce National Park
  • Zion National Park
  • Death Valley National Park
  • Sequoia National Park
  • Antylope Canyon

 

A ponadto, w  Nowym Jorku:

 • przejazdy po mieście na 7 dni - MetroPass 31$ (NYC)
 • bogaty program
 • niesamowite miejsca NY! Świetna znajomość miasta przez lidera
 • wjazd na taras widokowy Empire State Building lub Top of the Rock

 

CENA NIE ZAWIERA:

 • promesy wizy do USA (konieczność wyrobienia przed wylotem)

 • wyżywienia

 • dodatkowych atrakcji (m.in. Washington / zakupy w New Jersey)

 • Przelot NY - Zachód (San Francisco lub Los Angeles - 700/800 zł)

 

 

Wymagana Szybka Decyzja

Zapisz się

 

UWAGA:

Ceny lotów lubią się zmieniać! Na chwilę tworzenia oferty koszt przelotu 2000 zł. Z racji bardzo niskiej ceny za lot zakładamy bufor bezpieczeństwa do 400 zł w ramach jakiego decydujemy o kupnie biletów dla zapisanych uczestników. Jeśli dopłata wyniesie więcej niż 200 zł, skontaktujemy się przed zakupem. Bilety kupujemy po uzbieraniu się min. 8 osób.

Lider może być w danym miejscu po raz pierwszy. Każdy lider prowadzący wyprawę przeszedł i zaliczył 8-etapowe autorskie "Szkolenie Liderów" oraz jest przygotowany przez Klub do prowadzenia grupy oraz do wyjazdu w dane miejsce.

Nie jesteśmy biurem podróży, a klubem zrzeszającym podróżników i ludzi o wspólnych zainteresowaniach. Właśnie dlatego organizujemy wyjazdy o 40 – 70% tańsze niż oferty biur, czy agencji wyprawowych. Jesteśmy z tego dumni, jednak nie mając tzw. „bufora” w sytuacjach awaryjnych koszty rozkładają się na całą grupę. Może to być np. skokowa zmian cen paliwa lub inne sytuacje losowe. Do tej pory dopłata na żadnym wyjeździe nie przekroczyła 100 zł. Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

 

Zapisz się na solistowy Newsletter

 1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
 2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
 3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
 4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software