FreshMail e-mail marketing free online marketing software

 Parę słów o tym jak namiot volven storm towarzyszył nam podczas biwakowania...

 

 

Pora na nowe przygody!

 

Najważniejsze to żyć aktywnie. Po noworocznym trekkingu wyruszyliśmy w góry masywu Śnieżnika, gdzie zorganizowaliśmy zimowy BIWAK! Podszkoliliśmy się z tego jak spędzić noc w zimowych warunkach, jak rozbić namiot oraz co jest nam potrzebne do przetrwania w górach. 2 dni pełne wrażeń i pięknych, zimowych, górskich widoków. Nasza wyprawa nie udałaby się tak dobrze, gdyby nie przygotowanie sprzętowe, które jest niezbędne podczas każdej wyprawy w góry! Szczególne podziękowania dla Sklepu Górskiego Skalnik za wypożyczenie nam namiotu Volven Storm.

 

 

Namiot dostaliśmy dosłownie chwilę przed wyjazdem na biwak, wiec nie było czasu na wcześniejsze rozkładanie i przetestowanie sprzętu…. Mimo to poszło znakomicie! Bez problemu i intuicyjnie:) Konstrukcja namiotu jest bardzo prosta, dzięki czemu nie tracimy czasu i energii podczas jego rozkładania. 

 

Jest to uniwersalny namiot w góry z przeznaczeniem na każdą porę roku, idealnie więc sprawdził się podczas zimowych warunków. Mimo tego, że pogoda rozpieszczała, to w nocy temperatury spadły poniżej zera. Co do wyglądu i poręczności namiotu - ładny, wygodny, prosty w obsłudze, trwały.

 

 

 

Namiot jest duży jak na 3 osoby, spokojnie można jeszcze przechować 3 duże plecaki lub rozłożyć 4 karimatę dla zbłąkanego wędrowca:) Konstrukcja nośna wykonana jest z trzech pałąków, których złączenie to kwestia 30 sekund. Wkładamy je w specjalne wieszaczki zamontowane na sypialni. Na koniec nakładamy na to tropik i gotowe! Wszystko można dobrze umocować za pomocą wygodnych naciągów. Co ważne, tropik nie przecieka po całonocnych opadach. Podłoga też jest w miarę wytrzymała  i trzyma wilgoć z dala od środka namiotu. Trzeba podkreślić że VOLVEN STORM ma również dość duży przedsionek  którym spokojnie można zrzucić cały sprzęt. Bardzo dobrze nadaje się do gotowania podczas deszczu lub przeczekania gdy jest na zewnątrz deszczowo. Volven STORM to nie tylko stacjonarne rozwiązanie idealne na camping lub do bazowego wykorzystania, ale również namiot idealny na dłuższy wypad.

 

 

Właściwości:

 • złożony z namiotu wewnętrznego i zewnętrznego tropiku dzięki czemu mamy gwarancję że nas nie zaleje od środka

 • idealny dla trzech osób , a i cztery wejdą i się wyśpią

 • wydajne wentylowanie

 • klejone szwy

 • praktyczne okienko

 • przestronny przedsionek

 • namiot wewnętrzny z oddychającego poliestru

 • tropik o wodoodporności 2000 mm

 • podłoga z polietylenu

 • pokrowiec do przenoszenia

 • przestronne wnętrze o wysokości 120 cm

 • sypialnia o wymiarach 180 x 210 cm

ZALETY:

 • Duża sypialnia oraz przedsionek 

 • 2 wejścia

 • Szybkie rozkładanie i składanie

 • Dobra wentylacja

 • Jakość  i estetyka wykonania

 • Cena

 

 

WADY: 

 • Przy dłuższych wędrówkach może się wydawać zbyt ciężki

 

W naszej opinii namiot spisuje się doskonale, trudno mu cokolwiek zarzucić. Dobre materiały i przemyślana konstrukcja. Znalezienie dobrego namiotu w przystępnej cenie to trudne wyzwanie, mamy nadzieję, że ta recenzja ułatwi Wam wybór. Gorąco polecamy!

 

GDZIE KUPIĆ TAKI NAMIOT?

Standardowo macie do wyboru porównywarki cen (Ceneo, Ceneria), a także oficjalny sklep :

https://www.skalnik.pl/namioty-turystyczne,namiot-storm,138-k-640-34137-p

 

Zapisz się na solistowy Newsletter

 1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
 2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
 3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
 4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software