1 zjazd klubu podróżników soliści na mtt

 

 

 

Ekipa rośnie! Klub Podróżników Soliści gromadzi coraz więcej fantastycznych ludzi, którzy coraz częściej chcą się spotykać. W tym roku współorganizowaliśmy Festiwal Podróżników podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu 27.02-01.03. Trzy dni, kilkudziesięciu podróżników w tym mocna ekipa Solistów, targi oraz wieczorna impreza. W 2014 roku podczas 7 wyjazdów zbudowaliśmy społeczność ponad 100 osób. Z miesiąca na miesiąc jest nas coraz więcej. Cieszymy się, że tak wielu z Was wpadło na targi!

 

Oprócz samego programu Międzynarodowych Targów Turystycznych, który znajdziecie poniżej, w sobotę 28.01 zorganizowaliśmy imprezę w pubie Szklarnia. Dobre miejsce do rozmów przy drinku, ale jest też dolny poziom do potańczeniaUdało nam się zapełnić salę na 50 osób!

 

 

 

Podczas targów wygłosiliśmy dwie prelekcje. Wojtek Jarczewski opowiadał o Kubie w relacji "Cuba mi amor - Kuba jakiej nie znacie" oraz Łukasz Nowak z Rafałem Guzikiem przedstawiali uroki Islandii w prelekcji "Kraina ognia, lodu i elfów". Udało nam się też spotkać i porozmawiać z wieloma wspaniałymi podróżnikami! Poniżej kilka zdjęć. 

 

 

Z dumą zawiadamiamy, że Wojtek Jarczewski dostał zaszczytny tytuł mistrza 1szego dnia za najlepszy wykład!

 

autor: Łukasz