FreshMail e-mail marketing free online marketing software

 

1 zjazd klubu podróżników soliści na mtt

 

 

 

Ekipa rośnie! Klub Podróżników Soliści gromadzi coraz więcej fantastycznych ludzi, którzy coraz częściej chcą się spotykać. W tym roku współorganizowaliśmy Festiwal Podróżników podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu 27.02-01.03. Trzy dni, kilkudziesięciu podróżników w tym mocna ekipa Solistów, targi oraz wieczorna impreza. W 2014 roku podczas 7 wyjazdów zbudowaliśmy społeczność ponad 100 osób. Z miesiąca na miesiąc jest nas coraz więcej. Cieszymy się, że tak wielu z Was wpadło na targi!

 

Oprócz samego programu Międzynarodowych Targów Turystycznych, który znajdziecie poniżej, w sobotę 28.01 zorganizowaliśmy imprezę w pubie Szklarnia. Dobre miejsce do rozmów przy drinku, ale jest też dolny poziom do potańczeniaUdało nam się zapełnić salę na 50 osób!

 

 

 

Podczas targów wygłosiliśmy dwie prelekcje. Wojtek Jarczewski opowiadał o Kubie w relacji "Cuba mi amor - Kuba jakiej nie znacie" oraz Łukasz Nowak z Rafałem Guzikiem przedstawiali uroki Islandii w prelekcji "Kraina ognia, lodu i elfów". Udało nam się też spotkać i porozmawiać z wieloma wspaniałymi podróżnikami! Poniżej kilka zdjęć. 

 

 

Z dumą zawiadamiamy, że Wojtek Jarczewski dostał zaszczytny tytuł mistrza 1szego dnia za najlepszy wykład!

 

autor: Łukasz

Zapisz się na solistowy Newsletter

  1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
  2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
  3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
  4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software