MAjówka z solistami

 

Ilu z nas co roku zarzeka się, że kolejnego długiego weekendu nie spędzi w Polsce przed telewizorem? Ile razy obiecywaliśmy sobie, że na kolejną majówkę to już na pewno gdzieś wyjedziemy? I ile razy orientowaliśmy się miesiąc przed, że nie mamy żadnych planów, a przeglądane w popłochu pomysły ni w kij ni w oko nie są tym o czym marzyliśmy? Ale nie martwcie się, solistowy team przychodzi na ratunek! Przygotowaliśmy dla Was kilka super majówkowych opcji. Dzięki temu już teraz możecie zaplanować swoją podróż, a przez kolejne miesiące skreślać z niecierpliwością dni w kalendarzu odliczając czas do wymarzonej majówki!

 

 

 

 

 

Pozostaje tylko pytanie – Kuba, Tajlandia, Islandia czy może Gruzja? Trudny wybór? Poniżej kilka wskazówek.

 

 

 

 

KUBA - WYSPA NIE Z TEGO ŚWIATA

 

Dwutygodniowa podróż według autorskiego programu Solistów to gwarancja poznania całej wyspy i jej tajemnic. Nastawiamy się na masę lokalnych doświadczeń, zwiedzanie najpiękniejszych miast i regionów oraz sporo chodzenia, ale nie martwcie się – nie zabraknie odpoczynku na rajskich plażach! Zadbamy o to, aby w trakcie wyprawy czas podzielony był pomiędzy obcowanie z klimatycznymi kubańskimi miastami oraz zjawiskową naturą. Zagubimy się w uliczkach, które swoim urokiem przeniosą nas w czasie i zobaczymy kraj wolny od konsumpcjonizmu i globalizacji. Wyprawę poprowadzi doświadczony lider, mówiący perfekcyjnie po hiszpańsku, a oznacza to tylko jedno - świetny kontakt z mieszkańcami na miejscu i wejście do miejsc niedostępnych dla turystów! Marek pokaże Wam miejsca, o których nie ma mowy w przewodnikach, a wszystko zorganizuje lepiej, taniej, szybciej i smaczniej.

 

 

 

 

 

CZY KTOŚ MA OCHOTĘ NA CHACZAPURI? MAJÓWKA W GRUZIŃSKIM WYDANIU!

 

Już po raz kolejny wybieramy się do Gruzji, by eksplorować te nieustannie zachwycające tereny. Chcielibyśmy podzielić się z Wami zdobytym doświadczeniem i pokazać to, co najlepsze w tych okolicach. A możecie być pewni, że zrobimy to jak nikt inny! Noce spędzimy w kwaterach prywatnych, gdzie gospodarze ugoszczą nas śniadaniem, a na kolacje wybierzemy tylko lokalne knajpki, gdzie spróbujemy tradycyjnych chaczapuri oraz pysznych chinkali. Rzecz jasna nie zabraknie gruzińskich win, i mocnej czaczy - lokalnego bimbru. Smakuje Wam? To świetnie, bo to tylko przystawka! Prawdziwe piękno Kaukazu odnajdziemy jednak w przyrodzie. Niespotykany w Polsce odcień zieleni, głębokie wąwozy, rwące rzeki i majestatyczne góry to istne perły tego regionu. Dla chętnych przewidzieliśmy możliwość jazdy konnej i spływu kajakowego, także atrakcji na pewno nie zabraknie. 

 

 

BACK TO THE NATURE - WITAMY NA ISLANDII

 

Surowa, dziewicza przyroda, najczystsze powietrze w Europie i rzeki pełne ryb - to tylko niektóre z atrybutów, jakimi poszczycić się może ta niesamowita wyspa. To właśnie tam będziemy podziwiać gorące źródła, buchające z zegarmistrzowską precyzją gejzery i przepiękne wodospady. Przez cały pobyt będziemy poruszali się wynajętymi autami i codziennie wyruszali na nową przygodę z naszego miejsca zakwaterowania. Zobaczymy wszystko, co Islandia ma do zaoferowania: robiące wrażenie lodowce, spokojnie rzeki i jeziora lodowcowe, malownicze zatoki i fiordy oraz majestatyczne wulkany. Po aktywnym dniu odpoczniemy na farmie w okolicy jezior i gór, zrelaksujemy się w saunie, a może nawet pojeździmy konno. Okres majówkowy to czas błogiego relaksu, spędź go z nami na Islandii!

 

 

A MOŻE TAK MAJÓWKA W GORĄCYM, AZJATYCKIM KLIMACIE?

 

Oszałamiająca Tajlandia to prawdziwy raj na ziemi dla podróżników! Uliczne jedzenie, słońce, bajeczne plaże prosto z „The Beach”, na których jeszcze niedawno można było wpaść na samego Leonardo Di Caprio… Nie ominiemy też najważniejszych historycznych perełek, jak stolica Tajlandii, która niegdyś słynęła z rozwoju handlu i kultury, a teraz kusi nieco tajemniczą i romantyczną aurą. Jako wisienka na torcie – północna część kraju, pełna zieleni i zapierających dech w piersiach jaskiń. Wyjazd dla wszystkich Solistów zakochanych w egzotycznych podróżach!

 

dlaczego warto z nami wyjechać

 

 

 

  • Zgrana ekipa podróżników, wyciskająca 110% z każdego wyjazdu!
  • Budżetowe wyjazdy na zasadach partnerskich nawet 50% taniej, niż w biurach podróży.
  • Miejsce, gdzie spotkasz ludzi podobnych do siebie i nawiążesz przyjaźnie.
  • Niebanalne kierunki np. Iran, Kuba, Nepal, Islandia
  • Na naszych wyjazdach lepiej poznasz samego siebie i sprawdzisz swoje możliwości.
  • Autorskie programy, bardziej rozbudowane i dokładniejsze, niż w biurach podróży. 
  • Dużo praktycznych materiałów przedwyjazdowych i poradników video.
  • Bez ściemy i plastikowej turystyki.
  • Szczerze, normalnie, po ludzku.

....a co najpiękniejsze, zostając Solistą już nigdy nie będziesz musiał się martwić, że "bardzo byś chciał, ale nie masz z kim jechać". Na naszych wyjazdach zawsze spotkasz masę pozytywnych, otwartych ludzi, którzy przywitają Cię z uśmiechem. Każdy trip nastawiony jest na integrację i budowanie relacji między Solistami - aktywny plan, nieduże grupy i masa przygód!

 

autor: Kasia