FreshMail e-mail marketing free online marketing software

 

LET's TRAVEL MAGAZINE 01/2015

 

 

 

 

 

 

Chętnie słuchasz o podróżach? Snujesz plany o ekscytujących przygodach? Chcesz wyruszyć w trasę, ale nie wiesz jak zacząć? A może jesteś już doświadczonym backpackerem i szukasz świeżych pomysłów?Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na co najmniej 1 pytanie to „Let’s Travel Magazine” jest dla Ciebie!

 

Specjalnie dla Ciebie przy współpracy z podróżnikami i blogerami, przygotowaliśmy mocną dawkę podróżniczych inspiracji. Znajdziesz w nim relacje z pasjonujących wypraw, inspiracje i pomysły do własnych wyjazdów. Nie zabraknie fotoreportaży, mini przewodników, a nawet materiałów video.

 

Numer 01/2015

POBIERZ TERAZ

Za darmo!

 

W Wydaniu m.in.:

 

 

Zapisz się na solistowy Newsletter

  1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
  2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
  3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
  4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software