FreshMail e-mail marketing free online marketing software

ALEKSANDER DOBA TO SOLISTA!

 

Wakacje to idealny czas na spotkania w większym gronie. Dobra pogoda, kajaki, najlepsza ekipa + słynny podróżnik, to gwarancja idealnego weekendu i odpoczynku od dynamicznej codzienności. Zapraszamy Was na 5 dniowy spływ na rzekach: Korytnica i Drawa. Ten szlak kajakowy charakteryzuje się dużą różnorodnością dzikiej i wspaniałej przyrody. Możemy tu zaobserwować wiele gatunków ptaków, zwierząt i roślin. Do pokonania około 70 km trasy!  Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, obcowanie z nienaruszoną przyrodą, przepiękne widoki, przygody, no i integracja.. chyba nie trzeba Was namawiać!

 

Termin:  15.08 - 19.08.2018 (5 dni)

cena: 550 zł

termin: 17.08 - 19.08.2018 (3 dni)
KOSZTY:  360 zł 

 

 

 

 

Brak Miejsc

TRASA:

 

Dzień 1:  Stara Korytnica - Nowa Korytnica ( 14,5 km km, ok. 5/6h)
Spływ na tej rzece w jej górnej części jest z pewnością łatwy i nie powinien sprawiać problemów nawet początkującym kajakarzom czy osobom z dziećmi. Przeszkody na rzece występują w znikomej ilości a sama rzeka płynie spokojnym nurtem. Na końcu trasy pokonujemy jezioro o tej samej nazwie, na którego końcu znajduje się przytulne pole biwakowe w administracji Lasów Państwowych.

 

Dzień 2: Nowa Korytnica - Bogdanka (17 km, ok. 6h) 
Drugi etap spływu zaczyna się na końcu jeziora i początkowo płynie meandrami po rozległych malowniczych trzcinowiskach. Dalej rzeka płynie już przez las, gdzie można napotkać niewielkie przeszkody w postaci pochylonych bądź zwalonych drzew. Nie powinniśmy się tym jednak przejmować. Wszystko da się pokonać bez wychodzenia z kajaka. Po 3/4 długości odcinka znajduje się biwak na którym będziemy mogli zrobić sobie przerwę lub zakończyć wyprawę jeżeli zajdzie taka potrzeba.

 

Dzień 3: Drawno - biwak Bogdanka  ( 22 km, ok. 7h) 
Przejazd do rzeki Drawno, rozpoczęcie drugiej części spływu. Przepłynięcie do biwaku Bogdanka. Wpływamy na teren Drawieńskiego Parku Narodowego- rzeka zdecydowanie przyspiesza, napotkamy troszkę przeszkód, które zapewnią nam masę wrażeń!  

 

Dzień 4:  Biwak Bogdanka - Biwak Pstrąg ( 11 km km, ok. 4h)
Płynących w ciszy i tu przywita leśna zwierzyna przy wodopojach i dzikie polujące na ryby ptactwo wodne. Kolejny etap przebiegał będzie pośród gęstwiny wierzb i leśnych łąk, po czym przez objęte ochroną uroczysko o nazwie „Łęgi nad Drawą”.

 

Dzień 5: Pstrąg - Kamienna ( 5,9 km km, ok. 2h) 
Rzeka płynie lekko meandrując. Koryto jest dość szerokie, a prąd stopniowo słabnie. Zakończenie spływu.

 

 

DLACZEGO WARTO:

 

 

 

 • Jedyna okazja na zmierzenie się z Olkiem Dobą kajak w kajak
 • Odpoczynek od dynamicznej codzienności na łonie natury
 • Wieczorne opowieści z podróży Olka przy ognisku
 • Nadbagaż wspomnień i humoru
 • Zgrana ekipa podróżników, wyciskająca 110% z każdego wyjazdu
 • Zakwasy gwarantowane!

 

 

Cena zawiera:

 

 • Wynajem kajaków
 • Wiosła, kamizelki
 • Transport kajaków
 • Transport bagaży
 • Nocleg na polach namiotowych wraz z opłatą klimatyczną 
 • Namioty (3 osobowe)
 • Bilety do Drawieńskiego Parku Narodowego
 • Kuchenki do gotowania, gaz, garnki
 • Dwa ogniska z kiełbaskami (wersja 3 dniowa) lub 4 ogniska (wersja 5 dni)
 • Prysznic turystyczny i ekologiczne mydło
 • Program wyjazdu
 • Ubezpieczenie Ergo Hestia Podroże

 

Cena nie zawiera:

 • Dojazdu na miejsce spływu oraz powrotu do domu
 • Wyżywienia 

 

 

  

 

KOSZTY

 

 

 

 

 Koszt dla członków klubu:

360 zł lub 550 zł

 

 

BRAK MIEJSC

Zapisz się na solistowy Newsletter

 1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
 2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
 3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
 4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software