FreshMail e-mail marketing free online marketing software

 BIEG MIKOŁAJÓW

 

 

Pomaganie jest fajne, prawda?

 

Już kolejny raz z rzędu spotkamy się na starcie Biegu Mikołajów, żeby pomagać innym! Wciągamy czerwone czapki na głowy i postaramy się przemierzyć jak najwięcej kilometrów. Jeśli też już przebieracie nogami to nie ma na co czekać. Przyłączcie się do #solisciteam i wspólnie z nami weźcie udział w akcji. Nie wiecie o co chodzi? Już tłumaczymy!

 

Idea Biegu Mikołajów

 

1 przebiegnięty kilometr = 1 złotówka na cele charytatywne.

 

Bieg Mikołajów z pewnością można uznać za wydarzenie o charakterze ogólnopolskim. Zeszłoroczna edycja, która odbyła się w czterech miastach zdecydowanie dała nadzieje na możliwości objęcia swoim zasięgiem teren całego kraju. Najważniejszy jednak jest charakter wydarzenia. Bez dwóch zdań wyjątkowych. W Biegu Mikołajów udział mogą brać całe rodziny. Nie jest to inicjatywa tylko dla wytrawnych biegaczy. W tym roku impreza odbędzie się w pięciu miastach – Warszawa, Poznań, Wrocław, Zakopane oraz debiutujący Sopot. To co, Mikołaje na start?!

 

 

 

 

 

CO: Bieg Mikołajów

 

KIEDY: 4.12

 

GDZIE: Warszawa, Poznań, Wrocław, Zakopane, Sopot

 

NAZWA NASZEJ DRUŻYNY: SolisciTeam

 

 

 

 

 

Jak do nas dołączyć?

 

Zapisując się na wydarzenie (www.biegmikolajow.org) w miejscu "KLUB" należy wpisać SolisciTeam. Dzięki temu niezależnie od tego w jakim mieście wystartujecie, pomagać będziemy wspólnie. Co ważne, inicjatorem całego zamieszania jest Marcin z naszej solistowej rodzinki! To co, chyba nie może Was zabraknąć?:)

 

 

Zapisz się na solistowy Newsletter

  1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
  2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
  3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
  4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software