BIEG MIKOŁAJÓW

 

 

Pomaganie jest fajne, prawda?

 

Już kolejny raz z rzędu spotkamy się na starcie Biegu Mikołajów, żeby pomagać innym! Wciągamy czerwone czapki na głowy i postaramy się przemierzyć jak najwięcej kilometrów. Jeśli też już przebieracie nogami to nie ma na co czekać. Przyłączcie się do #solisciteam i wspólnie z nami weźcie udział w akcji. Nie wiecie o co chodzi? Już tłumaczymy!

 

Idea Biegu Mikołajów

 

1 przebiegnięty kilometr = 1 złotówka na cele charytatywne.

 

Bieg Mikołajów z pewnością można uznać za wydarzenie o charakterze ogólnopolskim. Zeszłoroczna edycja, która odbyła się w czterech miastach zdecydowanie dała nadzieje na możliwości objęcia swoim zasięgiem teren całego kraju. Najważniejszy jednak jest charakter wydarzenia. Bez dwóch zdań wyjątkowych. W Biegu Mikołajów udział mogą brać całe rodziny. Nie jest to inicjatywa tylko dla wytrawnych biegaczy. W tym roku impreza odbędzie się w pięciu miastach – Warszawa, Poznań, Wrocław, Zakopane oraz debiutujący Sopot. To co, Mikołaje na start?!

 

 

 

 

 

CO: Bieg Mikołajów

 

KIEDY: 4.12

 

GDZIE: Warszawa, Poznań, Wrocław, Zakopane, Sopot

 

NAZWA NASZEJ DRUŻYNY: SolisciTeam

 

 

 

 

 

Jak do nas dołączyć?

 

Zapisując się na wydarzenie (www.biegmikolajow.org) w miejscu "KLUB" należy wpisać SolisciTeam. Dzięki temu niezależnie od tego w jakim mieście wystartujecie, pomagać będziemy wspólnie. Co ważne, inicjatorem całego zamieszania jest Marcin z naszej solistowej rodzinki! To co, chyba nie może Was zabraknąć?:)