FreshMail e-mail marketing free online marketing software

 bieg mikołajów 2015

 

Przez cały rok rozpieszczamy Was (i siebie samych!) ekscytującymi wyprawami po całym świecie, dlatego teraz przyszedł czas, by zrobić coś dla innych zupełnie bezinteresownie. Wszystkich Solistów zapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnym Biegu Mikołajów!

 

 

 

 

Już 6 grudnia w czterech miastach Polski odbędzie się charytatywna akcja mikołajkowa. Podczas Biegu Mikołajów, który organizowany jest już trzeci rok z rzędu, do pokonania będzie 10km, a każdy przebiegnięty przez Was kilometr to 1zł na cele charytatywne. Przez ostatnie pół roku nie zrywaliście się o świcie na poranny jogging? Nie szkodzi! Przebiegnięcie nawet części trasy to automatyczne miejsce w klasyfikacji. W każdym z czterech miast – Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Zakopanem – trasy lekko różnią się między sobą pod względem dystansu, ale w każdym z nich świetna zabawa jest absolutnie gwarantowana. W trakcie eventu zaplanowano wiele dodatkowych atrakcji, zarówno dla starszych, jak i młodszych Mikołajów. Do pobiegnięcia razem z nami zapraszamy więc wszystkich Solistów! Zabierzcie znajomych i rodzinę, zapiszcie się na bieg i wykupcie pakiet startowy, a przy rejestracji jako nazwę teamu wpiszcie oczywiście SOLIŚCI. Liczba miejsc ograniczona!

 

 

 

Natomiast po skończonym wysiłku wskazany jest zasłużony relaks, dlatego wszystkich uczestników z Wrocławia zapraszamy na wspólnego wieczornego grzańca! Wierzymy, że Soliści z innych miast również odpowiednio się zrelaksują  🙂 

 

 

 

W pakiecie startowym otrzymujecie:

- numerek z chipem do pomiaru czasu

- pamiątkowy medal (dla każdego uczestnika!)

- mikołajkowy worek z upominkami

- obowiązkową czapkę Świętego Mikołaja

- świetną zabawę i możliwość pomocy potrzebującym!

 

 

 

Miejsca organizacji Biegu Mikołajów:

- Wrocław – Tor wyścigów konnych Partynice

- Warszawa – Tor wyścigów konnych Służewiec

- Poznań –  Jezioro Malta

- Zakopane – COS Zakopane

 

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: http://biegmikolajow.org/

 

autor: Agata

Zapisz się na solistowy Newsletter

  1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
  2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
  3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
  4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software