bieg mikołajów 2015

 

Przez cały rok rozpieszczamy Was (i siebie samych!) ekscytującymi wyprawami po całym świecie, dlatego teraz przyszedł czas, by zrobić coś dla innych zupełnie bezinteresownie. Wszystkich Solistów zapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnym Biegu Mikołajów!

 

 

 

 

Już 6 grudnia w czterech miastach Polski odbędzie się charytatywna akcja mikołajkowa. Podczas Biegu Mikołajów, który organizowany jest już trzeci rok z rzędu, do pokonania będzie 10km, a każdy przebiegnięty przez Was kilometr to 1zł na cele charytatywne. Przez ostatnie pół roku nie zrywaliście się o świcie na poranny jogging? Nie szkodzi! Przebiegnięcie nawet części trasy to automatyczne miejsce w klasyfikacji. W każdym z czterech miast – Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Zakopanem – trasy lekko różnią się między sobą pod względem dystansu, ale w każdym z nich świetna zabawa jest absolutnie gwarantowana. W trakcie eventu zaplanowano wiele dodatkowych atrakcji, zarówno dla starszych, jak i młodszych Mikołajów. Do pobiegnięcia razem z nami zapraszamy więc wszystkich Solistów! Zabierzcie znajomych i rodzinę, zapiszcie się na bieg i wykupcie pakiet startowy, a przy rejestracji jako nazwę teamu wpiszcie oczywiście SOLIŚCI. Liczba miejsc ograniczona!

 

 

 

Natomiast po skończonym wysiłku wskazany jest zasłużony relaks, dlatego wszystkich uczestników z Wrocławia zapraszamy na wspólnego wieczornego grzańca! Wierzymy, że Soliści z innych miast również odpowiednio się zrelaksują  🙂 

 

 

 

W pakiecie startowym otrzymujecie:

- numerek z chipem do pomiaru czasu

- pamiątkowy medal (dla każdego uczestnika!)

- mikołajkowy worek z upominkami

- obowiązkową czapkę Świętego Mikołaja

- świetną zabawę i możliwość pomocy potrzebującym!

 

 

 

Miejsca organizacji Biegu Mikołajów:

- Wrocław – Tor wyścigów konnych Partynice

- Warszawa – Tor wyścigów konnych Służewiec

- Poznań –  Jezioro Malta

- Zakopane – COS Zakopane

 

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: http://biegmikolajow.org/

 

autor: Agata