FreshMail e-mail marketing free online marketing software

Azja W Pięciu Smakach

 

 

Azja od jakiegoś czasu staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem podróży. Wszystko za sprawą wygodnych i korzystnych cenowo połączeń lotniczych, niesamowitej przyrody, zabytków, gościnnych ludzi, rajskich plaż no i przede wszystkim przepysznego jedzenia. Naszym celem jest pokazanie Wam azjatyckich kierunków z jak najdzikszej, oryginalnej i nieznanej większości perspektywy. Przygotowaliśmy dla Was pięć autorskich programów wypraw, które łączą w sobie wszystkie najistotniejsze dla nas cechy. Stawiamy na aktywność, obcowanie z naturą, lokalną kulturę oraz niepowtarzalną atmosferę zagwarantowaną przez odjazdową ekipę i doświadczonego lidera.

Wybierz swoją wyprawę marzeń i zakochaj się w Azji tak jak my! Chiny, to gwarancja bogatej historii oraz cudów natury, Malezja, Kambodża i Singapur, to jedna wyprawa przez trzy różne oblicza Azji, Japonia kusi wyjątkową tradycją, nowoczesnością oraz zorganizowaniem,  Wietnam powala dziewiczą przyrodą oraz smakiem sajgonek, Tajlandia z Birmą zachęca dzikimi plażami oraz świątyniami jak z obrazka! Ciężki wybór... w razie zrozumiałych problemów z wyborem jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

 

dlaczego warto z nami wyjechać

 

 

 

 • Zgrana ekipa podróżników, wyciskająca 110% z każdego wyjazdu!
 • Budżetowe wyjazdy na zasadach partnerskich nawet 50% taniej, niż w biurach podróży
 • Miejsce, gdzie spotkasz ludzi podobnych do siebie i nawiążesz przyjaźnie
 • Niebanalne kierunki np. Iran, Kuba, Nepal, Islandia
 • Na naszych wyjazdach lepiej poznasz samego siebie i sprawdzisz swoje możliwości
 • Autorskie programy, bardziej rozbudowane i dokładniejsze, niż w biurach podróży
 • Dużo praktycznych materiałów przedwyjazdowych i poradników video
 • Bez ściemy i plastikowej turystyki
 • Szczerze, normalnie, po ludzku

 

...a co najpiękniejsze, zostając Solistą już nigdy nie będziesz musiał się martwić, że "bardzo byś chciał, ale nie masz z kim jechać". Na naszych wyjazdach zawsze spotkasz masę pozytywnych, otwartych ludzi, którzy przywitają Cię z uśmiechem. Każdy trip nastawiony jest na integrację i budowanie relacji między Solistami - aktywny plan, nieduże grupy i masa przygód!

 

Zapisz się na solistowy Newsletter

 1. Nie ominie Cię informacja o nowych tripach,
 2. Dostaniesz cynk o ostatnich miejscach na tripy,
 3. Poinformujemy Cię o ciekawych podróżniczych wydarzeniach,
 4. Zaopatrzymy Cię w odpowiednią dawkę inspiracji do podróżowania!

Wyrażam zgodę na dostarczanie na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Newslettera Klubu Podróżników Soliści zawierającego informacje o bieżących wydarzeniach dotyczących działalności Klubu Podróżników „Soliści” oraz informacje marketingowe. Administratorem Twoich dobrowolnie podanych danych osobowych jest Klub Podróżników Soliści z siedzibą w Oświęcimiu, ul. Zaborska 48B, 32-600 Oświęcim, wpisany do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS:000052570; dane kontaktowe: tel.: 530 260 680, e-mail: klub@solisci.pl. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wysyłki Newslettera na podany w formularzu zamówienia adres e-mail. W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera klikając na właściwy link umieszczony na końcu wiadomości. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych oraz ich poprawienia lub usunięcia oraz do cofnięcia wyrażonej zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych osobowych spowoduje niemożność dostarczania Newslettera. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są pod linkami: Polityka prywatności oraz Polityka Cookies.

FreshMail e-mail marketing free online marketing software